הקאסט הראשוני לסרט "Until Dawn" נחשף

בשנת 2015, סוני (Sony) ו-Supermassive Games הציגו את המשחק “Until Dawn” שהעניק לשחקנים חוויה אינטראקטיבית הלקוחה מסרטי אימה רבים שקדמו לו. המשחק זכה לביקורות חיוביות מאוד וכבר מתוכננת גרסת רימייק ל-PlayStation 5 ול-PC, וגם אדפציה לסרט עלילתי של “Until Dawn” שהוכרז בינואר.

כעת, הסרט מתחיל להתחמם, והאתר Deadline מדווח על הקאסט הראשון של “Until Dawn”.

לפי הדיווח, השחקנים אלה רובין, מייקל צ’ימינו, ג׳י-יאנג יו, ואודסה א'ציון הם הקאסט הראשון שנחשף לסרט "Until Dawn" אותו יביים דייוויד פ. סנדברג ( "אנאבל 2", "שהאזאם!", "כיבוי אורות") וגארי דאוברמן כתב את הגרסה האחרונה של התסריט (בלייר באטלר כתב את הטיוטה הקודמת). עם זאת, הדיווח לא מציין אילו דמויות הם ישחקו בסרט.

אלה רובין משחקת כעת ב"The Idea of You" ב-Prime Video, בעוד שמייקל צ’ימינו משחק ב"Motorheads", הסדרה הבאה של Prime Video לאחר ששיחק בתפקיד הראשי ב-“Love, Victor” של Hulu. יו וא'ציון שיחקו לאחרונה בדמויות ב-“Expats” ו-“Sitting in Bars With Cakes”, בהתאמה.

הקאסט המקורי של המשחק כלל את זוכה האוסקר רמי מאלק ("רפסודיה בוהמית"), כוכבת  "גיבורים", היידן פנת’ייר, וברט דאלטון מ-“Agents of S.H.I.E.L.D.” בתור הדמויות המובילות. לא ידוע אם אחד מהם יעשה הופעת אורח בסרט.

עלילת המשחק המקורי

המשחק Until Dawn המקורי התרחש בהר מבודד בעת ששחקנים מקבלים את השליטה בשמונה מבוגרים צעירים שצריכים לשרוד בהר בלקווד (הידוע בכינויו הר וושינגטון – הר גדול הממוקם בהרי הרוקי הקנדיים באלברטה, קנדה) כאשר חייהם מאוימים. המשחק כולל מערכת אפקטי פרפר שבה השחקנים חייבים לעשות בחירות שעשויות לשנות את הסיפור.

כל הדמויות שניתן לשחק בהן יכולות לשרוד או למות, בהתאם לבחירות שנעשו. שחקנים חוקרים את הסביבה מנקודת מבט של גוף שלישי ומוצאים רמזים שעשויים לעזור להם לפתור את התעלומה.

תאריך היציאה של Until Dawn לא הוכרז רשמית. למרות שהוא צפוי לצאת מתישהו בשנת 2025, לא אושר תאריך ספציפי.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות