תוכלו לשחק סייברפאנק 2077 במכונית החשמלית הבאה של טסלה

Model S של טסלה ישלב במערכת החדשה שלה ככל הנראה מעבד מבית AMD שיאפשר לשחק משחקים עתיקי גרפיקה היישר ממושב הרכב


חברת טסלה (TESLA) הכריזה על כך שדגם S המעודכן שלה, יגיע עם מגוון של תכונות חדשות, כולל מערכת אינפורמציה חדשה לגמרי שמביאה את הטכנולוגיה Navi 23 מבוסס RDNA 2 של AMD למכונית החשמלית שלה. מדובר באותו כוח עיבוד כמו ה-PS5 של סוני.

רכב ה-Tesla Model S, בגרסת Palid

על פי הדיווח, מערכת הInfotainment System בדגמי TESLA 2021 (בגרסת Palid) תופעל באמצעות המעבד הגרפי של חברת AMD Navi 23 RDNA 2 ועל פי טסלה, מערכת האינפורמציה שלה תתבסס על פלטפורמת ארקייד גיימינג של החברה (Tesla Gaming Arcade platform). המערכת מגיעה עם תצוגה קולנועית בגודל 17 אינץ 'הכוללת רזולוציה של 2200×1300 ומסך משני לנוסעי השורה השנייה. 

חזקה כמו PS5 של סוני

חברת TESLA טוענת כי מערכת האינפורמציה שלהם מאפשרת עד 10 TFLOPs של עיבוד העומד בקנה אחד עם קונסולות הדור הנוכחי כמו Sony PS5. מערכת האינפורמציה מגיעה עם תאימות לבקר האלחוטי ומאפשרת לכם לשחק מכל מושב.

בעוד שהחברה לא ציינה שום מפרט של מערכת מסוימת זו, פטריק שור (Patrick Schur) שהוא מקורב די מכובד מאוד להדלפות חומרה שונות, טוען כי הרכב החשמלי TESLA Model S ישתמש במעבד גרפי מבוסס Navi 23 שהוא נגזרת של ה- Navi 2 והקטן שבחבורה.

ה- Navi 23 יכוון לפלח הכניסה אך הוא עדיין מתאים לקונסולות הקיימות. בתרשים בלוקים שמקורם ב- TESLA Motors עצמם, מוצג כי ה- Navi 23 GPU אכן הולך להניע את מערכת המידע על טסלה דגם S 2021. הוא כולל ממשק של 128 סיביות עם ארבעה מודולי DRAM בגודל 2 ג'יגה בייט ועם זיכרון GDDR6 בנפח 8GB. 

בדומה לכרטיסיה הבאים של AMD (כרטיסי 6700 / 6700XT) הזיכרון יפעל במהירות של 14 ג'יגה-סיביות לשנייה כדי לספק רוחב פס כולל של 224 GB / s.  יתחבר למחבר B2B הראשי דרך קישור PCIe Gen 3 x8 ויכיל חיבור HDMI 1.4.

לשחק סייברפאנק 2077 ברכב

אילון מאסק (מנכ"ל טסלה, ונכון להיום הוא האיש העשיר בעולם, צייץ בטוויטר כי מערכת האינפוטיינמנט תאפשר לשחק בסייברפאנק 2077, המשחק הכי מדובר בשנים האחרונות וההשקה הגדולה בהיסטוריה. מאחר ומדובר במשחק שדורש חומרה חזקה, זה אומר שלמערכת יש מספיק כוח עיבוד להפעלת כל המשחקים שפורסמו עד היום.

Plaid Model S ships next month pic.twitter.com/HFUPTnQiPB

— Elon Musk (@elonmusk) January 28, 2021

 
הרכב החשמלי Model S 2021 יוצא בחודש הבא ומחירו עומד על 79,990 דולר ארה"ב. חברת טסלה בדרכה לישראל וייתכן שגם ישראלים יוכלו לרכוש דגם זה בהמשך.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות