דיווח: אלדן רינג בדרך למובייל

גרסת מובייל של המשחק אלדן רינג (Elden Ring) נמצאת בפיתוח בחברת טנסנט אבל ההתקדמות איטית

על פי הדיווחים, גרסה ניידת של Elden Ring נמצאת בפיתוח בטנסנט (Tencent), אבל נראה שייקח זמן עד שנוכל לראות גרסה עובדת בסמארטפון (אנדרואיד או iOS).

לפי האתר רויטרס, Tencent עבדה על התאמת אלדן רינג למכשירים ניידים אך ההתקדמות הייתה "איטית" עד כה. נטען שכמה עשרות אנשים עבדו על אב הטיפוס ושהפרויקט מפותח בהשראת הלהיט Genshin Impact. כמו הכותר הפופולרי של יריבתה miHoYo, על פי הדיווחים Tencent שואפת ליצור משחק חינמי עם רכישות בתוך האפליקציה (כי ככה ממקסמים רווחים).

המשחק אלדן רינג נמצא בפיתוח למובייל
"אלדן רינג" בדרך למובייל

הפיתוח של אלדן רינג למובייל קורה, אבל בקצב איטי

טנסנט היא חברת המשחקים הגדולה בעולם לפי הכנסות והיא רכשה את זכויות הרישוי למשחק אלדן רינג על ידי FromSoftware בשנת 2022. לאחר הרכישה החברה הקימה צוות של כמה עשרות אנשים שעובדים על אב טיפוס, אבל על פ אנשים המקורבים לפרויקט, ההתקדמות הייתה איטית.

העיצוב של "אלדן רינג", המתמקד בחוויה שלמה אחת לאחר רכישה חד פעמית, עומד בסתירה לגרסה המתוכננת של Tencent. שתי החברות, Tencent ו-FromSoftware לא הגיבו לידיעה (וגם לא הכחישו). המקורות שמסרו פרטים על הידיעה, סירבו לנקוב בשמותיהם מכיוון שלא הורשו לדבר עם התקשורת.

"אלדן רינג" פותח במשותף על ידי מחבר "משחקי הכס" ג'ורג' ר.ר מרטין ומעצב המשחקים הוותיק Hidetaka Miyazaki והוא משחק פעולה/ תפקידים שבו נלחמים במפלצות מיתיות בעולם פנטזיה.


המשחק, שיצא ב-2022 זכה להצלחה אדירה ולביקורות טובות וגם נבחר למשחק השנה. מבחינת הצלחה מסחרית, אלדן רינג מכר כ-20 מיליון עותקים בשנה הראשונה, מה שהפך אותו למשחק השני הנמכר ביותר בעולם בשנה זו. אגב, אחד ממעריציו הגדולים הוא המיליארדר אילון מאסק.

"Elden Ring" יצא לפלטפורמות המחשב האישי, פלייסטיישן 4, פלייסטיישן 5, Xbox One ו-Xbox Series X/S.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות