מנכ"ל Take-Two "בטוח מאוד" ש-GTA 6 ישוחרר בזמן

באנר TMS

שטראוס זלניק, מנכ"ל חברת  Take Two מרגיע את המעריצים ואומר ש-Grand Theft Auto 6 ישוחרר במועד שקבעה החברה, אחרי שעדכנה בשבוע בעבר את תאריך היציאה ל"סתיו 2025".

במהלך ראיון עם CNBC, זלניק דן בתהליך קבלת ההחלטות בנוגע לתאריכי שחרור של משחקים, וכיצד חברות יודעות מתי הזמן מתאים לעבור לשלב ההפצה מנקודת מבט 'יצירתית'.

"ישנם אלמנטים שאתה באמת יכול למדוד, למשל מספר הבאגים בכותר, וכל אחד מאיתנו ידאג שיהיו לנו כמה שפחות באגים לפני השקה", אמר זלניק והדגיש את השאיפה לשלמות של יוצרת הסדרה, רוקסטאר:

במקרה של כותר יוצא דופן, שיש לו ציפיות יוצאות דופן, זה לא באמת קשור לבאגים, זה ביצירת חוויה שאף אחד לא ראה בעבר, ו-Rockstar Games מחפשים שלמות במה שהם עושים. ושלמות אכן קשה למדוד, היא באמת סובייקטיבית יותר מאובייקטיבית.

שטראוס זלניק, מנכ"ל Take-Two

"אנחנו בטוחים מאוד בתזמון הזה"

לרוקסטאר יש היסטוריה של הכרזות ולאחר מכן דחיית תאריכי שחרור של המשחקים שהוכרזו. למשל, הדחיות של GTA V, והמראיין הפנה את השאלה הזאת לזלניק – "עד כמה אתה בטוח בחלון ההשקה של Grand Theft Auto 6 בסתיו 2025?".

ובכן, זה חלק מהתעשייה ואנחנו לא חסינים מזה. עם זאת, צמצמנו את העיתוי כי אנחנו בטוחים מאוד בתזמון הזה.

הטריילר הראשון של Grand Theft Auto 6 שוחרר בדצמבר, ואישר תאריך יציאה מתוכנן לשנת 2025. הסרטון צבר יותר מ-100 מיליון צפיות תוך יומיים בלבד, והפך לאחד הקדימונים הנצפים ביותר בהיסטוריה של YouTube. כרגע הסרטון עומד על 190 מיליון צפיות.

Take-Two דיווחה בשבוע שעבר כי Grand Theft Auto 5 מכר כ-200 מיליון יחידות מאז השקתה ב-2013 ואחראי על כמחצית מכל מכירות הסדרה עד כה.

Grand Theft Auto 6 צפוי לצאת בסתיו 2025המשחק ישוחרר ל-PS5 ול-Xbox Series X/S.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות