מישהו שילם על הסקין הזה יותר ממיליון דולר (קאונטר סטרייק)

הסקין היקר ביותר שנמכר אי פעם בפומבי בהיסטוריה של קאונטר סטרייק (Counter-Strike) החליף ידיים עבור יותר ממיליון דולר. הסכום הסופי לא נחשף על ידי הקונה הפרטי, אך נאמר כי שווי העסקה היה "יותר ממיליון דולר". זה היה StatTrak Factory New AK-47 ב-Blue Gem (תבנית 661), סקין נשק שהיה מוגן בסודיות במשך יותר מעשור.

היה ידוע שהזקין הזה נמצא אי שם, אבל מעולם לא נחשף מי הבעלים שלו – ערכו הגבוה של הסקין היה תמיד ידוע. הידיעה הזו פורסמה ברשתות החברתיות על ידי ג'ייק לאקי, ששיתף מונטאז' אטרקטיבי של הנשק:

בינואר 2024, ה-Blue Gem AK-47 – סקין מיוחד במינו – 'התגלה', כאשר משתמשים רבים שיערו שהוא נפרק בארגז נשק של CS. פעולת פתיחה פשוטה במשחק, היכולה להפוך גיימר ממוצע למיליונר בן לילה. עם זאת, בקהילה מאמינים שהסקין ישב אצל אספן במשך כמה שנים.

בשנת 2022, גרסה קצת יותר "שחוקה" של הסקין הזה נמכרה בסכום עתק של 400,000 דולר – אבל זה רחוק מלהיות הסקין היקר ביותר של Counter-Strike שנמכר אי פעם במכירה פומבית.

סקין של סכין ב-150K דולר

בשנה שעברה, משתמש אחד הוציא 150,000 דולר על סקין של סכין Blue Gem Karambit – סוג של סכין עם להב כחלחל שתוכלו להתרשם ממנו בטוויט כאן למטה. לפניו, אספן סיני 'השיג' סקין AK-47 נדיר במיוחד תמורת 160,000 דולר.

גם וואלב (Valve) נהנית מכל העניין הזה, ובתחילת השנה דיווחנו כי היא הרוויחה לפחות מיליארד דולר בשנת 2023 מארגזי השלל של Counter-Strike 2.

מקור

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות