עונה 2 של סדרת Fallout מאשרת דמות אייקונית מניו וגאס

רוברט האוס (Mr. House) יהיה חלק משמעותי בעונה 2 של Fallout

אחד מהשואו ראנרים של סדרת הטלוויזיה Fallout של אמזון פריים (Prime Video) אישר שאחת הדמויות הפופולריות ביותר מהמשחק Fallout: New Vegas תשחק תפקיד מרכזי בעונה 2.

בסיום עונה 1 די הובהר שעונה 2 תיקח את הסדרה לעיר ניו וגאס. כתוצאה מכך, למעריצים רבים היו שאלות (וגם חששות) לגבי האופן שבו Fallout תשלב את הידע וההיסטוריה של המשחק ניו וגאס. כעת, ידוע שלפחות יהיה קשר מרכזי אחד בין הסדרה לחומר המקור שלה באמצעות דמות אחת.

בשיחה עם וראייטי, מנהל התוכנית גרהם וגנר אמר בבירור שרוברט האוס, הידוע גם בשם מיסטר האוס (Mr. House), יופיע בעונה 2 של Fallout. עונה 1 של הסדרה Fallout כללה למעשה קמע קצר של האוס במהלך אחד הפרקים האחרונים שלה. עם זאת, במקום להמשיך להיות רק קמע, כעת התברר כי מיסטר האוס ישחק חלק גדול יותר באירועי עונה 2.

"רבות מהדמויות הראשיות שלנו קשורות לווגאס", אמר ואגנר. "לאס וגאס בעולם של Fallout היא העיירה של רוברט האוס. רוברט האוס יהיה מעורב בעונה 2".

השאלה הגדולה בכל הנוגע למעורבותו של האוס בעונה השנייה היא היכן הוא יופיע בציר הזמן הגדול יותר. בלי יותר מדי ספוילרים מהמשחק, האוס הוא דמות שמקורה בתקופת טרום המלחמה, למרות שהוא עדיין חי במהלך אירועי ניו וגאס, שמתרחשים מאות שנים מאוחר יותר.

גורלו האולטימטיבי נותר בידי השחקן להחליט ב-Fallout: New Vegas, מה שאומר שהאופן שבו הוא משתרבב לתוך סדרת הטלוויזיה יכול להכריע היבטים מסוימים של המשחק.

מצד שני, האוס עשוי להמשיך להופיע רק בפלאשבקים, בדיוק כפי שהוא עשה בעונה 1, מה שיאפשר למעריצי התוכנית של Fallout להתרחק מלקבל החלטות סופיות עם הסיומים השונים של ניו וגאס.

ניו וגאס
תמונה: Prime Video)

אמזון עדיין לא אישרה מתי עונה 2 של Fallout תצא, אבל סביר להניח שהצילומים לסדרה יתחילו להתקדם מאוחר יותר השנה או בתחילת 2025.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות