בחינם לזמן מוגבל: Saints Row זמין להורדה בחנות המשחקים של אפיק

סיינט רואו, כותר האתחול האחרון בסדרה יכול להיות שלכם בחנות המשחקים של אפיק גיימס

חנות המשחקים של אפיק שדיווחנו לאחרונה כי היא נושפת בעורפה של סטים, ממשיכה לחלק לנו משחקים מלאים בחינם. הפעם, יש לכם הזדמנות להוריד בחינם את Saints Row למחשב הזמין עד מחר בחנות Epic Games.

Saints Row נחשב לאתחול מחדש של זיכיון העולם הפתוח הפופולרי דמוי GTA, שהושק באוגוסט 2022 (בחנות Epic Games בלעדית במחשב) וזכה לביקורות מעורבות. הסדרה עוקבת אחר ה-3rd Street Saints, כנופיית רחוב בדיונית שפעלה במקור ממחוז Saints Row, ומכאן שם הסדרה. המשחק קיבל תמיכה ב-AMD FSR 2.1 במחשב, שלוש הרחבות, שני מחוזות חינמיים (Sunshine Springs ו-Valejo), שיפוץ הקרבות ותכונות אחרות.

גיימרים המחפשים משהו שקרוב לחוויה דמוית GTA עם אופי מעט בומבסטי ומוגזם לפעמים אך עמוס בשכות רבות של הנאה, יש לכם עד מחר לממש אותו בחינם, כאשר הוא יוחלף בכותר אחר. יש לציין שרק משחק הבסיס הוא בחינם; על ההרחבות (The Heist & The Hazardous, Doc Ketchum's Murder Circus ו-A Song of Ice & Dust) יש לשלם בנפרד, למי שמעונין כמובן.

חבילות ה-DLC נמכרות כרגע ב-50% הנחה בגלל מבצע החגים, כך שתוכלו לרכוש את כולם תמורת כתשעה דולרים בלבד). לצידם יש כמה חבילות קומסטיקה חינמיות לגמרי, כאן.

להורדת המשחק Saints Row בחינם לחצו כאן


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות