אין לכם במה לשחק? הורידו בחינם את הדמו של "Road to Vostok"

"Road to Vostok" הוא משחק יריות מגוף ראשון אותו מפתח אדם אחד בלבד (!) המציע כעת לנסות את הדמו שלו בסטים ומצרף גם טריילר חדש

Road to Vostok הוא משחק עצמאי במלוא מובן המילה, זכן הוא מפותח על ידי אדם אחד בלבד. המשחק נראה שאפתני מאוד וכזה השואף לרצות את המעריצים של Stalker וגם Escape From Tarkov. "הדרך לווסטוק" בתרגום חופשי, הוא משחק יריות (FPS- גוף ראשון) אינדי הארדקור הישרדותי שנמצא כעת בפיתוח על ידי איש חזון פיני בודד ולמרות שהוא רחוק שנים מהשחרור המלא שלו (בשנה הבאה הוצהר שישוחרר דמו מס.2), הוא כבר נראה די מרשים.

משחק הישרדות הארדקור לשחקן יחיד הממוקם באזור גבול פוסט-אפוקליפטי בין פינלנד לרוסיה.

אחרי שתורידו את הדמו (825 מגה בלבד), קחו בחשבון שמדובר למעשה בהדגמה הראשונה של המשחק לציבור. בדמו תוכלו לעבור על כמה אזורי בדיקה כדי ללמוד את המכניקה הבסיסית של Road to Vostok. הפוקוס העיקרי הוא בהחלט רמת ההדגמה שזורקת אותך לעולם מיני פתוח. בעולם זה תחפשו שלל ודרך לסוף המפה. תתמודדו גם עם כמה אויבים מדויקים מאוד שרק מחכים לירות בכל מי שיעז להיכנס לאדמות הגבול.

הדמו פחות מתעסק בסיפור של המשחק, אלא יותר בקונספט הטכני שלו. לא רק שאתה יכול לבחור את הציוד הבסיסי שלך, אלא אתה יכול גם לבחור את השעה ביום, מזג האוויר, הרוח וכו'. כך שלמעשה אתה יכול להתאים אישית את חווית המשחק שלך.

מה הסיפור של Road to Vostok?

Road to Vostok הוא הומאז' למשחקים כמו Tarkov, STALKER או Metro. אתה נלחם דרך השממה בחיפוש אחר נתיב לעיר המכונה ווסטוק. ישנן מפות שונות בארצות הגבול שבהן תבקרו בהדרגה, אך עליכם להיות זהירים כאשר אתם עושים זאת. העולם, המבוסס על מיקומים אמיתיים, עמוס באויבים שלמדו לירות ולהרוג די מהר, כך שההתקדמות מצריכה איפוק טקטיקה וסבלנות, לאט לאט, תתקרבו יותר ויותר לעיר ווסטוק, בחיפוש אחר אספקה, תחמושת והמסלול האופטימלי אל האושר..

הורדת הדמו של המשחק בסטים

אתר הבית של המשחק


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות