דיווח: ריספאון מפתחת משחק חדש ביקום של Titanfall

אבל זה לא Titanfall 3. מפתחת Apex Legends ושני משחקי טיטנפול עובדת על משחק יריות חדש ביקום של Titanfall, שעדיין נמצא בשלב יצירת האב-טיפוס

ג'ף גראב מהאתר Giant Bomb דן בסרטון חדש ביוטיוב בפרויקטים הנוכחיים של חברת ריספאון (Respawn Entertainment), אחרי שדווח כי חברת האם Electronic Arts ביטלה את משחק ה- FPS של Star Wars בחלק מגל הפיטורים הנוכחי.

בהכרזה על ביטול המשחק, נשיאת הבידור והטכנולוגיה של EA, לורה מיל, טענה שזה יאפשר למפתחת Apex Legends להתמקד בפרויקטים חדשים המבוססים על "ספריית המותגים העשירה של Respawn", בנוסף לסדרות קיימות כמו Star Was Jedi.

גראב טוען שמנהל המשחק של Titanfall, סטיב פוקודה, מוביל צוות שעובד על משחק חדש ביקום הזה אבל זה לא Titanfall 3, יותר כמו משחק עם מצב מרובה משתתפים מקוון וקמפיין לשחקן יחיד.

"תמיד יש שיחות על Titanfall 3. בכל פעם שאני מסתכל על זה, הם לא עושים את Titanfall 3, הם פשוט לא"

"המשחק הזה, כפי שהוא נראה היום, למיטב הבנתי, הוא 'משחק טיטנפול', הוא ביקום טיטנפול. אבל כל מי שאני מדבר איתו כל הזמן אומר, ובכן, זה לא, אל תחשבו שזה Titanfall 3. אני כאילו, טוב רגע, מה, אז איך זה, מה זה המשחק הזה? אני עדיין לא יודע."

ציטוט של ג'ף גראב

בשנה שעברה, וינס זמפלה, מייסד ומנכ"ל האולפן ואחד ממפתחיה המקוריים של סדרת קול אוף דיוטי, אמר שצוות "קטן מאוד" היה בשלבים הראשונים של פיתוח IP מקורי באולפן.

צוות "skunkworks" הובל על ידי סטיב פוקודה, מנהל המשחקים של Titanfall ו-Titanfall 2, ו"המשימה היא למצוא את הכיף במשהו חדש", אמר אז לאתר  Axios.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות