שמועה: רימאסטר ל-Red Dead Redemption הוא אמיתי ועשוי לצאת ממש בקרוב

רוקסטאר ככל הנראה הולכת להכריז על Red Dead Redemption Remaster שישוחרר בקרוב

מקור מכובד טוען שהשמועות על הרימאסטר של Red Dead Redemption אמיתי וייתכן שהוא יגיע בקרוב מאוד, אפילו באוגוסט. Rockstar Games אחראית לכמה מהמשחקים הגדולים בכל הזמנים עם סדרת Grand Theft Auto במיוחד עם GTA V וכמובן המשחק הבא GTA 6, ועד למשחקי Red Dead.

השמועות על רימאסטר/רימייק ל-Red Dead Redemption מסתובבות ברשת כבר שנים, אבל באיזשהו שלב דווח שהפרויקט נגנז בשלב מסוים בשנה שעברה. עם זאת, חרושת השמועות חזרה שוב השבוע כאשר Red Dead Redemption דורג במפתיע על ידי דירוג קוריאני מוקדם יותר השבוע, דבר שקורה רק כאשר מוציא לאור מגיש משחק משלו לפני השחרור. רבים לקחו זאת כסימן לכך שהרימאסטר/רימייק חי וקיים ויכול לצאת בקרוב.

Red Dead Redemption Remaster הוא "אמיתי"

ואז הגיע קולין מוריארטי, שהוא עורך IGN לשעבר ו-Cinda Funny וחשף בפרק של הפודקאסט Sacred Symbols שלו (שזמין כרגע רק ב-Patreon של Last Stand Media) שהוא ראה הוכחה לכך שהרימאסטר הזה/ גרסה מחודשת קיימת.

אני יכול לומר שראיתי אישור שזה אמיתי. אני לא חושב שאתה צריך את האישור הזה, אבל היה לי מישהו שפנה אליי מאחורי הקלעים שהראה לי משהו שמראה באופן סופי שהמשחק הזה מגיע. אולי אפילו בקרוב עם הודעה אולי באוגוסט. אז, לא הפתעה ענקית, אתה לא צריך להגיד לך שלוח הדירוג של דרום קוריאה לא מדרג רק דברים. הם מדרגים דברים שמוגשים להם.

מוריארטי גם ציין שלפי מה שהוא מבין, המשחק מעולם לא בוטל, אלא רק קיבל יותר זמן. שמועה אחרת טענה שרוקסטאר הייתה מודעת לביקוש הרב לגרסה חדשה של Red Dead Redemption, כך שנראה שזה אכן מה שקרה. בהתחשב באופן שבו התרחשו ההכרזות של LA Noire ו-GTA Trilogy, סביר להניח שרוקסטאר תכריז על כך בקרוב ותשחרר את Red Dead Redemption Remaster תוך חודש או חודשיים מהחשיפה.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות