שמועה: PS5 Pro תשווק כמכונת משחקים 4K ו-120FPS

הודות למפרט טוב יותר ולשיפור קנה המידה באמצעות AI, שעליו עבדה סוני במשך זמן מה, היא תשווק את הקונסולה ותגדיר אותה כ-4K ו-120FPS

"חוק מור מת" (Moore's Law is Dead) ממשיך לספק לנו כותרות, והפעם בסרטון חומרה חדש שלו, מצטרף אליו מייקל תומפסון, מתכנת משחקים בריטי, מייסד NXGamer שאישר כמה פרטים מעניינים.

מייקל טוען כי על פי כמה מקורות המקורבים לאנשי מפתח, הקונסולה המשודרגת הבא של סוני (PS5Pro) אכן תכלול העלאת קנה מידה באמצעות בינה מלאכותית ברוח ה-NVIDIA DLSS.

לדבריו, הטכנולוגיה הזאת נמצאת בפיתוח מזה זמן מה, אשר, לצד המפרט המשופר ביחס לדגם הבסיס, היא תאפשר לסוני לשווק את המערכת כמכונת משחקים 4K ו-120FPS.

עדיין לא ידע כיצד תעבוד הטכנולוגיה לשיפור קנה המידה באמצעות AI עבור ה-PlayStation 5 Pro, אך לדבריו, ככל הנראה תידרש לא מעט עבודה מהמפתחים כדי ליישם אותו. עבור המשחקים שכבר מגיעים עם מצבי 40 FPS התומכים ב-VRR, סביר להניח ששיפורי ביצועים לא ידרשו עבודה רבה מהמפתחים.

אתמול דיווחנו על כך שאנליסט טען כי "PS5 Pro תציג חומרה נהדרת עבור GTA 6", ציטוט שנלקח מהאתר CNBC. האנליסט טוען כי סוני מתכוננת לקראת השקה אפשרית עוד השנה של פלייסטיישן 5 "פרו", במקביל היא גם תדאג שהקונסולה המשודרגת תדע להריץ את המשחק שכל העולם מחכה לו, GTA VI.

כתבות באותו הנושא:

כמובן, שיש לקחת את כל מה שנכתב כאן בכתבה למעלה בעירבון מוגבל, שכן, ה-PlayStation 5 Pro טרם נחשפה רשמית, ואין לנו כרגע דרך לדעת כיצד או איך הטכנולוגיה החדשה של הקונסולה תשפר את הוויזואליה והביצועים שלה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

מה חדש בזה יש את זה כבר בxbox series שלי קונסולה מטורפת

אקסבוקס וגם פלייסטיין עדיין לא מסוגלות להריץ משחקים ב 4K עם 120 פריימים לשנייה באופן יציב. תוסיף לזה את התמיכה העתידית ברייטרייסינג, הם לא ידגדגו את ה-60 פריימים.

נערך לאחרונה 1 חודש לפני ע"י FPSSS