סוני מחזירה כסף למי שרכש את החידוש ל-The Last of Us Part 2 המחזיק עותק של המשחק המקורי

מסתבר שיש לא מעט גיימרים המחזיקים את המשחק המקורי The Last of Us Part 2 Remastered ושילמו מחיר מלא על המשחק

חברת סוני מציעה החזרים כספיים עבור המשחק Last of Us Part 2 Remastered לגיימרים שיש בבעלותם את גרסת ה- PS4 אך הזמינו מראש את המשחק ל-PS5.

כפי שידוע לרובכם, מי שכבר הבעלים של המשחק המקורי ב-PS4, יש עסקת שדרוג לגרסת ה-PS5 המחודשת תמורת 10 דולר בלבד. עם זאת, מסתבר כי שחקנים רבים עדיין הזמינו מראש את The Last of Us Part 2 Remastered ב-PS5 עבור מחיר מלא של 50 דולרים. עבור שחקנים אלה, סוני מספיק אדיבה להציע החזרים כספיים.

לפי סוני, היא לא רוצה ששחקנים יחמיצו את ההזדמנות הזו, וכ"מחווה של רצון טוב", ההזמנות המוקדמות הללו זוכות להחזר המאפשר לשחקנים עדיין לקבל את הגרסה המחודשת תמורת הדיל המקורי- 10 דולר.

כבעלים של הגרסה הדיגיטלית של PS4 של המשחק Last of Us Part II, שדרוג דיגיטלי לגרסה הדיגיטלית של PS5 זמין במחיר מוזל במיוחד ביום ההשקה 19/1/24. כחברה, אנחנו לא רוצים שתפסיד את ההזדמנות הזו, לכן, כמחווה של רצון טוב, החזרנו לרכישתך את הסכום ששולם עבור ההזמנה המוקדמת של גרסת PS5 של The Last of Us Part II Remastered כדי שתוכל לרכוש את השדרוג הדיגיטלי ביום ההשקה במחיר המיוחד.

סוני תחזיר את הכסף בחזרה לשיטת התשלום המקורית שהתבצעה. אם, מסיבה כלשהי, סוני לא תוכל להחזיר לאמצעי התשלום המקורי, הסכום יזוכה לארנק ה-PSN של השחקנים.

The Last of Us Part 2 Remastered, אחת ההשקות הגדולות של תחילת 2024, זמין כעת ברחבי העולם עבור PlayStation 5.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות