סוני מעלה מחירים לשירותי הפלייסטיישן פלוס וחושפת את המשחקים החינמיים לחודש ספטמבר

סוני רוצה עכשיו יותר כסף ממנויים שנתיים של PlayStation Plus ואם זה לא מספיק, היא מספקת עוד חודש חלש של משחקים חינמיים

נתחיל קודם עם עליית המחירים של סוני, אחרי שמיקרוסופט עשתה זאת גם לשירותיה. המחירים ל- +PS לשנה קופצים משמעותית, כך למשל מנוי לשירות ה-Essential יעלה כעת 80 דולר, לעומת 60 דולר מחיר ישן; מנוי לשירות ה-Extra מזנק בלא פחות מ-35% ויעלה כעת-135 דולר (לעומת 100 דולר מחיר קודם). לקינוח, מנוי ה-Premium יעלה כעת-160 דולר לעומת המחיר הקודם של 120 דולר לשנה.

בחברת סוני מתרצים את עליית המחירים הזאת בכך שהדבר יאפשר לה לספק ללקוחותיה משחקים איכותיים, שירות נהדר ושאר ירקות. יש לציין כי סוני הדגישה שהמנויים לתקופה של חודש ולתקופה של 3 חודשים נותרים כרגע לפחות, ללא שינוי, וכי המחירים החדשים והגבוהים עדיין יותר משתלמים מהם.

חודש חלש של משחקים חינמיים

לצד עליית המחירים, חשפה החברה 3 משחקים חינמיים לחודש ספטמבר, וגם החודש מדובר במשחקים חלשים באופן יחסי. המשחק ה"גדול" של החודש הוא האיתחול Saints Row (לפלייסטיישן 5 ו-4), הכותר החמישי בסדרה שיכול להעסיק אתכם שעות רבות בעולם פתוח, לפחות עד שנשמע משהו חדש מ GTA 6.

המשחק השני של החודש הוא עוד משחק MMORPG בעולם פתוח שנקרא Black Desert – Traveler Edition (ל-PS4 בלבד).

המשחק השלישי והאחרון הוא Generation Zero (לפלייסטיישן 4) , משחק יריות בגוף ראשון (FPS) המתרחש בשוודיה בסוף האייטיז (1989) ובו אתם ביחד עם עד 3 חברים יוצאים לקרבות מול רובוטים ומכונות.

מקור

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות