סוני עובדת על פלטפורמת פלייסטיישן חדשה למשחקים ניידים בחינם

באנר TMS

כפי שזיהה ראשון אתר החומרה TweakTown, חברת סוני פרסמה מודעת דרושים חדשה עבור 'אדריכל פלטפורמה ניידת'.

על פי המודעה, התפקיד – שיהיה תחת מחלקת PlayStation Studios Mobile – יכלול גיוס "מהנדס תוכנה מנוסה לעיצוב הפלטפורמה של פלייסטיישן לפיתוח, הפצה והפעלה של משחקים ניידים בחינם".

עוד נכתב כי: "אדם בתפקיד זה יוביל את העיצוב והיישום של הפלטפורמה הזו, יעבוד בשיתוף עם צוותים פנימיים כדי לחבר משחקים ניידים לשירותי פלייסטיישן, ויבטיח שכל המשחקים הניידים יעמדו בתקני האיכות של פלייסטיישן".

המהנדס שיתקבל לתפקיד, אמור להיות בעל ניסיון מקצועי של יותר משמונה שנים בתעשיית המשחקים הניידים, "יתכנן את ארכיטקטורת המערכת ושירותי הקצה האחוריים עבור פלטפורמת המשחקים הניידים" ו"יבסס צינורות ותהליכים כדי להקל על אספקת תוכנה באיכות גבוהה ", בין יתר התפקידים עליהם יהיה אחראי.

מיקרוסופט תשיק חנות מובייל

אין ספק שחברת סוני מחפשת את הדרך לעולמות המובייל ועושה את זה ביסודיות, ויש אומרים שאף לוקחת לה את הזמן.

במהלך השנים האחרונות, החברה בנתה צוות של כישרונות מובייל מנוסים, וגייסה עובדים מאפל, מטה, סמסונג, Tencent, ועוד. עם זאת, בשנה שעברה איבדה חטיבת המובייל שלה שני מנהלים בכירים בהפרש של שבועות – מיצ'ל קטקוף (שעבד ברוביו וזינגה) וניקולה סבסטיני (שהוביל בעבר את אפל ארקייד).

גם בחברת מיקרוסופט צפויים שינויים בחטיבת משחקי המובייל שלה, והחברה מתכננת להשיק ביולי חנות משחקי מובייל מבוססת אינטרנט בניסיון להתחרות בחנות האפליקציות של אפל (אפסטור) ובחנות Google Play.

החנות תושק עם משחקי צד ראשון שלה ותוכן נוסף עבור משחקים אלה, ובסופו של דבר תציע גם למפתחי צד שלישי להפיץ אצלה משחקים.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות