פיל ספנסר מגיב לשמועות אודות הגעתם של Starfield ו- Gears Of War ל-PS5

הבוס הגדול של ה-Xbox אומר שבשבוע הבא יהיה עדכון עסקי על "החזון" של הצוות

האם מיקרוסופט לקראת שינוי דרמטי באסטרטגיית הבלעדיות של קונסולת ה-Xbox שלה? בהתייחסו לדיווחים האחרונים, פיל ספנסר, אישר את קיומו של "אירוע עדכון עסקי" לשבוע הבא. כל הסיפור הזה מגיע אחרי שהחלו לרוץ ברשת שמועות שמיקרוסופט אולי שוקלת להביא משחקים כמו Gears of War, Starfield וגם אינדיאנה ג'ונס הקרוב לפלייסטיישן.

ספנסר הודיע ב-X (לשעבר-Twitter), על תוכניותיו והודה ששמע את השיח על הדיווחים הללו. "אנחנו מקשיבים ושומעים אתכם," הוא אמר. "תכננו אירוע עדכון עסקי לשבוע הבא, שבו אנו מצפים לשתף אתכם בפרטים נוספים על החזון שלנו לעתיד של Xbox. הישארו מעודכנים".

האתר Giant Bomb דיווח הלילה כי שלפי הדיווחים מיקרוסופט תכננה לחשוף את אסטרטגיית שחרור המשחקים החדשה שלה בסוף פברואר, אולם, לאור ריבוי הדיווחים והשמועות ברשת, מיקרוסופט החליטה להקדים ת החשיפה.

שמועות נוספות מדברות על על השקת Sea of Thieves לפלייסטיישן 5 וכן Hi-Fi Rush ל- PS5 ול-Nintendo Switch. הדלפה אחרונה גם טוענת ש-Hi-Fi Rush יושק לכל הפלטפורמות בעתיד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות