מכשיר Xbox לכף היד? פיל ספנסר לא יכול להפסיק לחשוב על זה

"יש לי את הרשימה שלי של דברים שאנחנו צריכים ללכת לעשות", אומר ראש תחום המשחקים של מיקרוסופט וגם הוסיף: אני רוצה ש"ירגישו כמו Xbox"

פיל ספנסר הוא הבוס הגדול של האקסבוקס, ועל פיו יישק דבר בכל מה שקשור לעתיד הגיימינג של מיקרוסופט. בראיון עם האתר Polygon, הוא דיבר על איך הוא רוצה לשפר את חוויית המשחק של Xbox על מכשירי גיימינג לכף היד, בין אם אלה קיימים כמו Asus ROG Ally, Lenovo Legion Go ו-Steam Deck, או לעתידיים.

ספנסר אמר שצוות החומרה של Xbox שוקל גורמי חומרה שונים ודברים שהם יכולים לעשות עם החומרה הזאת. "מה עלינו לבנות שימצא שחקנים חדשים?" הוא שאל. "זה יאפשר לאנשים לשחק בזמנים שבהם הם לא יכלו ללכת לשחק [בעבר]?".

אני אוהב את העובדה ש-Valve, Lenovo ואסוס יצאו והצליחו להביא משהו חדש, ואני אגיד שכשאני משחק במכשירים האלה, זה כמעט מרגיש יותר כמו קונסולה מאשר מחשב – 9 פעמים מתוך 10.

הדברים שבדרך כלל מתסכלים אותי הם יותר מבוססי Windows מאשר מבוססי מכשירים. שזה תחום שאני מרגיש קצת בעלות עליו. כאילו, אני רוצה להיות מסוגל להתחבר עם בקר. יש לי את הרשימה שלי של דברים שאנחנו צריכים ללכת לעשות.

פיל ספנסר

ספנסר לא כל כך התייחס לשאלה האם מיקרוסופט מתכוונת בשורה התחתונה להיכנס לתחום עם מכשיר שלה, אלא אמר שהוא רוצה שמערכות כף יד אחרות "ירגישו כמו Xbox" (ויפעילו משחקים של מיקרוסופט כמובן) ושכל מה שהם עושים בתחום החומרה יהיה נהדר.

תשכח מהמותג. יותר כמו: האם כל המשחקים שלי שם? האם כל המשחקים שלי מופיעים עם השמירה [קבצים] שאני רוצה?

אני אגיד לכם [משחק] אחד שלא נכון עכשיו – הוא משגע אותי – Fallout 76. אין לו שמירה צולבת.

פיל ספנסר
מכשיר ה-Steam-Deck של וואלב שסלל את הדרך לכל האחרים

עוד הוא הוסיף שהוא היה רוצה להיות מסוגל לאתחל באפליקציית Xbox במסך מלא, אבל במצב קומפקטי, ושכל החוויה החברתית שלו תהיה שם.

בתחילת חודש שעבר נפוצו שמועות ברשת כי הדור הבא של Xbox יכלול גם קונסולה ניידת שתתחרה בסוויץ'. עד כה לא התקבלה הודעה רשמית בנוגע לשמועה זאת מחברת מיקרוסופט.

עוד באותו נושא:

שוק מכשירי הגיימינג הניידים תפס תאוצה בשנים האחרונות, בהמשך להצלחה הגדולה של הנינטנדו סוויץ'. הקונסולה שנמצאת בדרך להפוך להכי נמכרת בכל הזמנים, סללה רעיונית את הדרך לשוק חדש לגמרי של קונסולת ניידות של חברות כמו וואלב עם ה-Steam Deck, אסוס עם Asus ROG Ally , לנובו עם Lenovo Legion Go והאחרונה שהצטרפה- MSI Claw.

רוצים לקבל עדכונים ודיווחים ישירות לנייד?הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג, טכנולוגיה ובידור.

מקור
Polygon

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות