הטירוף לא עוצר: Palworld מכר 8 מיליון עותקים. חברת פוקימון "חוקרת" את המשחק

המכירות הללו של פאלוורלד הם רק בסטים ובמשך 6 ימים בלבד! חברת נינטנדו שבבעלותה פוקימון מתחילה לחקור את המשחק

אמנם אנחנו רק בתחילתה של שנת 2024 וצפויות לנו השקות רבות השנה, אבל אני כבר יכול לסמן את המשחק הכי מצליח של השנה, ואולי של השנים האחרונות- Palworld!

משחק ההישרדות בעולם הפתוח עם מכניקת איסוף המפלצות ממשיך לשבור שיאים. המשחק חצה כעת שמונה מיליון יחידות ב-Steam בלבד תוך פחות משבוע מההשקה בגישה המוקדמת. Palworld גם שבר את אבן הדרך של 2 מיליון שחקנים במקביל בפלטפורמה של Valve.

Palworld – מכירות של 8 מיליון עותקים בשישה ימים, ל-PC בלבד

עקף את Counter-Strike 2 ובארה"ב את פורטנייט באקסבוקס

נכון להרגע, מספר השחקנים במקביל הגבוה ביותר לפאלוורלד עומד על 2,018,905 מה שמעמיד את המשחק במקום השני בכל הזמנים. מקדים אותו בפער של יותר ממיליון שחקנים, משחק אחד בלבד- PUBG: Battlegrounds. מדובר בהישג גדול ל-Palworld שכן, הוא הצליח לנשל מהמקום השני את המשחק הכי גדול והכי רווחי של וואלב, Counter-Strike 2.

כל המספרים למעלה מדברים על גרסת המחשב כמובן, מה בנוגע לגרסת האקסבוקס? כרגע, אין הרבה נתונים רשמיים על גרסת ה-Xbox של המשחק, אבל סיימון קרלס מ-GameDiscoverCo העריך אתמול כי המשחק זכה לפחות ל- 1.5 מיליון הורדות.

מאט פיסקטלה מחברת המחקר Circana צייץ בטוויטר ש-Palworld גבר על פורטנייט ביום שני האחרון בארצות הברית בכל הנוגע למשתמשים פעילים יומיומיים ב-Xbox. כמות זמן המשחק הממוצעת של החשקנים באותו יום עמדה על למעלה מ- 200 דקות.

תופעה עולמית, חברת פוקימון חוקרת

אפשר כבר להכתיר את Palworld כתופעה עולמית, בכל זאת, לא זכור לי היסטריה כזאת ממשחק, כל שכן משחק אינדי. לכן, אין זה פלא ש-The Pokémon Company שמה לב לתופעה המדוברת ואף גרמה להסרה של המוד שהוסיף פוקימונים בפועל ב-Palworld. החברה שחררה כעת הצהרה מלאה, האומרת שהם 'יחקרו' את המשחק.

קיבלנו פניות רבות בנוגע למשחק של חברה אחרת שיצא בינואר 2024. לא הענקנו שום הרשאה לשימוש בקניין רוחני של פוקימון או בנכסים במשחק הזה. בכוונתנו לחקור ולנקוט באמצעים מתאימים כדי לטפל בכל מעשים הפוגעים בזכויות קניין רוחני הקשורות לפוקימון. נמשיך להוקיר ולטפח כל פוקימון ועולמו, ולפעול להפגיש את העולם באמצעות פוקימון בעתיד.

עורכי הדין של חברת פוקימון ינסו להוכיח שנעשתה פה איזושהי הפרה של זכויות יוצרים, אבל זה ייקח זמן. בינתיים, חברת הפיתוח Pocketpair פרסמה בטוויטר מפת דרכים לעדכוני Palworld הקרובים.

Palworld זמין לרכישה בסטים במחיר השקה של 27 דולרים (100 שקלים לערך), עד השעה 8 בערב היום. לאחר מכן המחיר יעמוד על 30 דולרים (110 שקלים). דרישות מערכת למשחק תמצאו כאן.

מקור 1, מקור 2


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות