תשואה חלומית: עלות הפיתוח של Palworld עמדה על 6.7 מיליון דולר בלבד

פאלוורלד הכניס יותר מפי-20 על ההשקעה שלו במחשב האישי בלבד. החברה שוקלת להביא את המשחק לפלטפורמות נוספות

Palworld הפך בתחילת השנה לאחד מסיפורי ההצלחה הגדולים בכל הזמנים עם יציאתו. קשה להתווכח עם נתון כמו מכירת 12 מיליון עותקים בסטים בלבד תוך שבועיים מההשקה.

המשחק שבר שיאים נוספים, וכעת נמצא במקום השני בהיסטוריה כמשחק הכי משוחק בו-זמנית בפלטפורמה של סטים (אחרי CS2). בעקבות כך, הצוות ב-Pocket Pair מחפש להרחיב את קהל הגיימרים ולהביא את פאלוורלד למכשירים נוספים.

בראיון שנערך על ידי Takashi Mochizuki דרך בלומברג, מנכ"ל Pocket Pair והבעלים שלה, טאקורו מיזובי (Takuro Mizobe) דיבר על ההצלחה הגדולה של Palworld.

Palworld CEO
טאקורו מיזובי, מנכל חברת Pocket Pair יוצרת Palworld | קרדיט: בלומברג

בדיון על מערך הפלטפורמות הזמינות הנוכחי שלה – כלומר סטים ו-Game Pass, מיזובי חשף תוכניות להביא את המשחק למערכות נוספות, אם כי הוא לא חשף פרטים ספציפיים.

Palworld – עלות פיתוח של 6.7 מיליון דולר בלבד; הכניס יותר מפי-20 על ההשקעה

מיזובי המנכ"ל, היה בעבר מהנדס טכנולוגי ב-JPMorgan לפני שהקים את אולפן המשחקים שלו. למרות ההצלחה, הוא טוען שהחברה שלו לא מתכננת להציע מניות ב-Pocketpair בשווקים הנסחרים בבורסה.

אחד הגילויים היותר מפתיעים במהלך הראיון היה העובדה שהפיתוח של פאלוורלד עלה 'רק' 6.7 מיליון דולר והחזיר רווח של עשרות מיליארדי ין , סכום ש"גדול מדי עבור אולפן בגודל שלנו להתמודד", אמר מיזובי. 

עורך מדור המשחקים של אתר החומרה TweakTown, דרק סטריקלנד, העלה בטוויטר/X הערכה שלו למכירות של 7 מיליון יחידות בלבד והגיע לרווח אסטרונומי של 142 מיליון דולר.

מדובר בהחזר אדיר של מזומנים על ההשקעה, ועם זאת, המנכ"ל, כיאה לעם היפני, שומר על צניעות והצהיר:

אנחנו נשארים סטודיו קטן. אני רוצה ליצור מספר משחקים קטנים. משחקי טריפל-A בתקציב גדול הם לא בשבילנו.

אין לנו תכנון למסע הוצאות על יותר צוות או משרדים מפוארים יותר

כתבות באותו הנושא:

עוד ציין מיזובי כי החברה פתוחה לשקול הצעות לשותפות או רכישה, עם זאת, היא לא ניהלה שיחות רכישה עם מיקרוסופט.

בעוד ש-Palworld ללא ספק מתאים בהוויה שלו לפלטפורמות אחרות כמו סוויץ' וכמובן PS5, הוא גם מתאים למכשירים ניידים (מובייל), כך שיהיה מעניין לראות אילו תוכניות יש לאולפן לעתיד של Palworld.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות