מגה להיט: Palworld חצה את רף 25 מיליון שחקנים תוך חודש אחד בלבד

פאלוורלד משיג עוד אבן דרך מרשימה עם דיווח על 25 מיליון שחקנים בכל הפלטפורמות. 15 מיליון יחידות מכירות ב-Steam ו-10 מיליון שחקנים ב- Xbox

להיט המשחקים המפתיע של השנה, Palworldממשיך לשבור שיאים חדשים ברחבי העולם. המפתחת Pocketpair עדכנה ב-X (טוויטר לשעבר) כי המשחק מכר 15 מיליון עותקים ב-Steam ו-10 מיליון שחקנים ב-Xbox ובסך הכל מכירות של 25 מיליון עותקים.

חשוב רק לציין כי מספר שחקני ה-Xbox שנכללו בדיווח, כוללים גם את המכירות וגם את אלו ששיחקו דרך שרות המנויים Game Pass בחינם.

Palworld הפך גם להשקת הצד שלישי (משחק שלא נעשה על ידי אולפן פנימי של מיקרוסופט) הגדולה ביותר בהיסטוריית Game Pass.

Palworld – שובר שיאים סדרתי

הישג חסר תקדים נרשם גם כשהמשחק הצליח להגיע למספר השחקנים השני בגובהו בכל הזמנים בסטים (לינק ל-SteamDB).

כדי לסבר לכם את האוזן לגודלו של הישג זה, Palworld הצליח לנשל מהמקום השני את המשחק הכי גדול והכי רווחי של וואלבCounter-Strike 2.

PALWORLD - מספר שחקנים במקביל
מספר השחקנים במקביל- Palworld מקום שני בכל הזמנים | מתוך SteamDB

מספר השחקנים במקביל הגבוה ביותר למשחק עומד על 2,101,867 מה שמעמיד אותו במקום השני בכל הזמנים. מקדים אותו בפער של יותר ממיליון שחקנים, משחק אחד בלבד- PUBG: Battlegrounds (עם 3,257,248 מיליון שחקנים במקביל).

כתבות באותו הנושא:

Palworld זמין דרך תוכנית ה-Game Preview ל-Xbox Series X|S, Xbox One ו-Windows PC. המשחק נגיש למנויי Xbox Game Pass ו-PC Game Pass, כמו גם למשתמשי Xbox Cloud Gaming (ביטא) עם מנוי Xbox Game Pass Ultimate.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות