כל המידע והפרטים על Overwatch 2 עונה 10 שנוחתת היום

גיבור חדש, מטבע חדש, מצב קלאש חדש ועוד

עונה 10 של Overwatch 2 (אוברוואטץ׳ 2) הנקראת באופן רשמי "Venture Forth" מבטיחה להיות עונה גדולה במיוחד עבור משחק היריות החינמי של בליזארד (Blizzard Entertainment). העדכון החדש יציג גיבור/ה חדש בשם וונצ'ר (Venture), תוספת חדשה ברמת הנזק לסגל, וטעימה ראשונה של מצב משחק חדש לגמרי בשם קלאש (Clash). בנוסף, אירוע הגאווה השנתי חוזר בשנית.

העונה החדשה של Overwatch 2 גם מחליפה את כרטיס הקרב החינמי והפרימיום בתשלום battle pass. גיבורים כבר לא יהיו נעולים מאחורי חומת תשלום וכבר לא תצטרכו לעבוד שעות נוספות כדי לפתוח סקין לגיבור שאפילו לא תשחקו בו.

כן, קראתם נכון, לשחקני Overwatch 2 תהיה גישה חופשית לכל הגיבורים, כולל Kiriko, Junker Queen, Sojourn, Ramatra, Lifeweaver, Mauga ו-Venture, מבלי לשלם עבורם או לבזבז שעות על ה-battle pass של המשחק. תצטרכו להשלים את חוויית השחקן החדשה כדי לקבל גישה לכל גיבורי העבר, ההווה והעתיד, וזו הבשורה הכי גדולה של העונה החדשה, עונה עשר.

OW2
כל התוכן שמגיע לעונה 10 של Overwatch 2 (תמונה: Blizzard Entertainment)

מתי עונה 10 יוצאת? המועד המדויק של השקת עונה 10 אוברוואטץ׳ 2 הוא היום, ה-16 באפריל, שעה 21:00, שעון ישראל.

תגידו שלום לוונצ'ר

Venture, בעברית לועזית ונצ'ור, או וונצ'ר או תחליטו אתם לבד, מצטרף לסגל Overwatch 2 כגיבור/ה הנזק (damage hero) ה-18 של המשחק עם השקת עונה 10. בניגוד לגיבורי העבר שנוספו ל-Overwatch 2, דרך ה-battle pass, הדמות של Venture תהיה חינמית לכל השחקנים ולא נעולה, וזמינה לשחק במצבים תחרותיים כבר מהיום הראשון.

Venture הוא גם הגיבור הא-בינארי הראשון של המשחק, כלומר, ג'נדרקוויר, ובהגדרה פשוטה יותר הוא הדמות הטרנסית הראשונה אי פעם במשחק.

ערכת היכולת של וונצ'ר בנויה סביב הנשק דמוי המקדחה הידוע בשם Smart Excavator, שיורה מטען סיסמי שמתפוצץ לאחר במרחק קצר לאחר הירי. נשק זה גם מאפשר ל-Venture לחפור מתחת לאדמה, כדי ליצור מגננה למשך זמן קצר ואז להגיח כלפי מעלה בחזרה לקרב.

Venture
אינפוגרפיקה של כל היכולות של Venture (תמונה: Blizzard Entertainment)

Smart Excavator גם מאפשר לדחוף אויבים אחורה באמצעות יכולת ה- Drill Dash והוא מגיע מצויד בשני פאסיביים: Explorer's Resolve, המעניק הגנה זמנית בעת שימוש ביכולות; ו- Clobber, הגורם יותר נזק בעת שימוש בהתקפת תגרה. היכולת האולטימטיבית, ה-Tectonic Shock שולחת גלי הלם מזיקים.

מטבע חדש – Mythic Prisms

כעת תוכל להרוויח עד 600 מטבעות Overwatch (מטבע הפרימיום במשחק) באמצעות באטל פס (battle pass), לעומת קודם, שיכולתם להרוויח עד 540 מטבעות על ידי השלמת אתגרים שבועיים.

תוכלו כעת גם להרוויח מטבע חדש בשם Mythic Prisms דרך גרסת הפרימיום של הבאטל פס. המטבע החדש הזה יאפשר לכם לפתוח סקינים של גיבורים מיתולוגיים והתאמות לבוש מיתולוגיות. הבאטל פס פרימיום מציע עד 80 פריזמות מיתיות, ולטענת בליזארד וזה מספיק כדי לפתוח סקין מיתי שלם אחד.

החל מעונה 10, שחקני אוברוואטץ׳ 2 לא יהיו מוגבלים עוד לפתיחת סקין מיתי אחד בלבד. המיתוס החדש של העונה מיועד למרסי, אבל בליזארד הופכת סקינים מיתיים מהעבר לזמינים לרכישה עם Mythic Prisms דרך החנות. כך שאם פספסתם את הסקין המיתולוגי של עונה קודמת, יש לכם הזדמנות לקבל אותו שוב.

שחקנים יוכלו כעת לקבל את הסקינים המיתולוגיים, מבלי לפתוח את כל וריאציות הצבעים או הדגמים האפשריים והיא תכלול גם את כל ה-Mythic Skins הישנים יותר מעונה 7.

קלאש | Clash – מצב משחק חדש

Overwatch 2 יקבל מצב משחק חדש לגמרי בשם Clash, אבל זה יגיע רשמית ובאופן מלא רק בהמשך השנה. עם זאת, כחלק מעונה 10, תוכלו להתנסות ב-Clash לזמן מוגבל, בין התאריכים 16-29 באפריל. בליזארד מתארת את 'קלאש' כאתגר משיכה בו צוותים נלחמים עד לחמש נקודות לכידה לאורך נתיב ליניארי.

מצב הקלאש החדש ישוחק במפה חדשה בשם Hanaoka, יותר נכון, זו מפה מחודשת שלקחה את האלמנטים העיצוביים ממפה בשם Hanamura שהוסרה מהמשחק.

מצב אירוע חדש, Mirrorwatch ורמיקס של יכולות גיבור

נתחיל עם Mirrorwatch. 'שעון מראה' בתרגום לעברית, ייתן לשחקני Overwatch 2 הצצה ליקום חלופי, עם גרסאות הרואיות של Doomfist, Sombra ו-Widowmaker שנאבקים נגד גרסאות Talon המרושעות של Mercy, Reinhardt ו-Ana.

הנאמנויות החדשות וההפוכות הללו מגיעות עם יכולות חדשות של הגיבורים, כולל מגן Doomfists Power Block , Soul Burn של מרסי והאנטי-וירוס האולטימטיבי של Sombra. שחקנים ילחמו על מפת Watchpoint Gibraltar שעוצבה מחדש, והשתלטה על ידי כוחות Talon.

Mirrorwatch יהיה זמין החל מה-23 באפריל עד ה-13 במאי.

שאר עדכונים אחרונים

Wrecking Ball יכול כעת להגן על חבריו לצוות בשימוש במגן אדפטיבי (Adaptive Shield), ומספק את האפשרות להעביר חלק מבריאות המגן הנוספת לבעלי ברית בקרבת מקום. גראפלינג קלאו (Grappling Claw) מקבל שדרוג חדש לשליטה רבה יותר תוך כדי תנופה וההתקררות שלו תחזור מהר יותר אם לא תגיעו למהירות 'כדור האש'.

בליזארד גם עדכנה ש- D.Va's יקבל גם סקין חדש שעוצב על ידי פורשה ובליזארד, ואירוע הגאווה 2024 חוזר בשנית. מדובר באירוע מוגבל בזמן ב-Overwatch 2 בו הוא חוגג את חודש הגאווה הבינלאומי שבמהלכו מפות במשחק יקושטו בצבעי חגיגות הגאווה, וכרטיסים וסקינים הקשורים לנושא גאווה יזכו להיות במוקד.

ניתן לשחק בחינם ב-Overwatch 2 במחשב, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ו-Switch. עונה 10 יוצאת לדרך רשמית היום, ה-16 באפריל, שעה 21:00, שעון ישראל.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
blizzard
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות