למעלה מ-700 אלף אנשים לוחצים על בננה ב-Steam, ומנסים להרוויח כסף

מדי כמה זמן מגיע איזה משחק בלתי צפוי לראש מצעדי המכירות של סטים, והסאגה החדשה של המשחק "בננה" ('Banana'), משחק קליקר שבו אתם לוחצים על בננה, הוא אחד מהם.

בעוד שהמשחק יצא בסביבות אמצע מאי, הוא נבנה אט אט כ'מם' במהלך החודש האחרון, ועכשיו הוא הגיע ל-738,613 שחקנים במקביל בסטים, השיא היה ב-24 שעות האחרונות.

משחק בננה
משחק BANANA – נגע בשיא של 738,613 שחקנים במקביל (מקור: SteamDB)

משחקי קליקר היו פופולריים וממכרים מאז ומעולם והמשחק שבו אתם פשוט לוחצים על בננה על רקע ירוק זית ומספר הקליקים שלכם עולה ועולה, נכנס לקטגוריה הזאת. המשחק עוקב אחר כמה פעמים לחצת על הבננה, אבל יש לזה גם תכלית.

מה הקטע של בננה?

הרעיון המרכזי הוא שאתה יכול להרוויח כסף בסטים על ידי הלחיצות הללו במשחק. ניתן להרוויח סקינים (של בננו כמובן) במשחק כל שלוש שעות בממוצע, שעלותם לרוב 3 סנט. במכירה יקבל 1 סנט זה שהקליק ללא הפסקה, וואלב (Valve) והמפתחת מקבלים 1 סנט כל אחד.

אבל מה שמניע את כולם להמשיך להקליק זה הפוטנציאל לקבל סקינים נדירים עם מחירים שיכולים להגיע ליותר מ-400 דולר (לינק לחנות האייטמים). זה רחוק מהסקינים היקרים של קאונטר סטרייק, אבל מחיר משכנע, כך מסתבר.

מספר יוטיוברים העלו השערה שהמשחק מאוכלס בבוטים, ולא באלה שמעוניינים מאוד ללחוץ על בננה, מה שעשוי להסביר את הכמות הבלתי נתפסת של משתמשים שמעוניינים ללחוץ על בננה.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות