אנליסט: נינטנדו סוויץ' 2 תושק השנה עם מסך בגודל 8 אינץ’

באנר TMS

נינטנדו תשיק השנה קונסולת משחקים חדשה עם מסך LCD בגודל 8 אינץ', כך לפי אנליסט של חברת Omdia

נתחיל בזה שנינטנדו עדיין לא אישרה רשמית על קונסולה חדשה. עם זאת, בחודשים האחרונים מסתובבות לא מעט שמועות על Nintendo Switch 2. מה שכן ידוע זה שנינטנדו הציגה את הקונסולה בפני מפרסמים ומפתחים בפעם הראשונה ובדלתיים סגורות ב-Gamescom 2023.

דיווחים מאותה תערוכה חשפו כי ה-Nintendo Switch 2 הציגה הדגמה משופרת של The Legend of Zelda: Breath of the Wild ברזולוציית 4K ו-60 פריימים לשנייה. הדגמה נוספת שהוצגה באותה הזדמנות הייתה Unreal Engine 5 – The Matrix Awakens של Epic.

הדור הבא של קונסולת Nintendo Switch עם LCD בגודל 8 אינץ' בדרך

כעת, האתר בלומברג מדווח כי קונסולת ה-Nintendo Switch 2 עשויה הגיע אלינו השנה מצוידת במסך LCD בגודל 8 אינץ', כך לפי Hiroshi Hayase – אנליסט של Omdia המתמחה במחקר טכנולוגי לתצוגה.

the next nintendo switch 2024

הדיווח של בלומברג מתייחס גם לתחזית של Hayase המתבססת על מחקר ובדיקה עם חברות המעורבות בשרשרת האספקה. ככזה, Hayase מעריך שה-Nintendo Switch 2 או Nintendo Switch Pro, יהיה הכוח מאחורי הכפלה במשלוחי פאנלים למסכים ב-2024.

דיווח זה עולה בקנה אחד עם מה שיכול היה להיות אזכור מקרי של הקונסולה החדשה שתושק מאוחר יותר השנה באמצעות ההודעה לעיתונות AI Shark בתערוכת CES 2024 האחרונה. לפי בלומברג, זה גם עולה בקנה אחד עם שארפ קורפ שבסיסה באוסקה שטענה כי היא סיפקה לוחות LCD עבור קונסולה קרובה בשנה שעברה – שארפ עבדה עם נינטנדו בעבר כמרכיבת Switch במהלך התפרצות הקורונה.

עדיין מדובר בדיווחים לא רשמיים וחברת נינטנדו לא אישרה עדיין דבר בנוגע לקונסולת סוויץ' הבאה. אבל, לקונסולה כל כך מצליחה שחוגגת כבר 7 שנים עם מכירות של יותר מ-130 מיליון יחידות ׁ(כולל דגם ה-Oled), 2024 עשויה להיות בדיוק השנה להשקת קונסולה של הדור הבא. יהיה גם טיימינג מושלם להשיק אותה עם המשחק Metroid Prime 4.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות