המשחק הבא של Assassin's Creed עשוי לקבל את השם "Assassins Creed: Mirage" (עדכון- יש תמונות)

באנר TMS

עדכון: תמונות חדשות מעטיפת המשחק מסתובבות ברשת והמשחק יקבל את השם הארוך בסדרה: Assassin’s Creed Mirage: The Forty Thieves Quest:

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1565203450169802753?s=20&t=_m1f0rZfB2B3EpQmcv3z5A

הכתבה המקורית: הדיווח החדש גם מאשר את מיקומו של המשחק בבגדאד ואת באסים כדמות הראשית. בנוסף, יוביסופט עובדת לכאורה על גרסה מחודשת למשחק Assassin's Creed הראשון

מידע חדש בנוגע למשחק Assassin's Creed הבא הגיח לרשת, ועל פיו, המשחק הבא בסדרה ייקרא Assassin's Creed Mirage (מיראז'= תופעה אופטית, "חזיון תעתועים"). כך על פי היוטיובר j0nathan, שחשף פרטים על המשחק, כולל שחרור צפוי באביב 2023.

כרגע הפיתוח נמצא תחת שם הקוד Rift, והסרטון מאשר את המיקום של העלילה בבגדד וציר הזמן נקבע בשנים בין 860 ל-870.

כפי שדווח בעבר על ידי בלומברג, במשחק אמור לככב באסים (גרסה צעירה יותר שלו) מ-Assassin's Creed Valhalla כדמות ראשית והעולם של המשחק יהיה קטן יותר בקנה מידה בהשוואה למשחקים טיפוסיים בסדרה שכן הוא התחיל במקור כהרחבה עבור Valhalla.

דיווחים נוספים טוענים כי ה-Eagle vision חוזר, והמשחק באופן כללי יחזור ליסודות הסדרה, וכלומר, פחות אלמנטים של RPG (תפקידים), פחות אפשרויות ואינספור דיאלוגים ומערכת רמות.

גרסה מחודשת ל-Assassin's Creed המקורי?

הדיווח גם מציין שיוביסופט (Ubisoft) עובדת על גרסה מחודשת למשחק Assassin's Creed הראשון ותכלול אותו עם Season Pass למיראז'. נאמר כי ה-Season Pass מכיל גם DLC של Constantinople והוא יהיה זמין מספר חודשים לאחר יציאת המשחק. רק קחו בחשבון שכל מה שנכתב למעלה וכל החדשות האחרונות הקשורות לסדרה (מלבד השקת הוויסקי המפורסמת) הם כרגע בגדר שמועה, עד ש-Ubisoft תפרסם הודעה רשמית.

Assassins Creed 1
כאן הכל התחיל: Assassin's Creed המקורי

אחרי שנרגעו הרוחות מגיימסקום 2022, יוביסופט צפויה לארח את אירוע Ubisoft Forward ביום שבת, ה- 10 בספטמבר, כך שסביר מאוד שנשמע עוד על העתיד של זיכיון Assassin's Creed באירוע.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות