טריילר השקה של MultiVersus חושף את ג'ייסון וורהיס והסוכן סמית' כדמויות שניתן לשחק בהן

באנר TMS

יום שישי ה-13 ומטריקס מביאים את שני הנבלים הראשיים של הזיכיונות למשחק מולטיוורסוס (MultiVersus). ג'ייסון וורהיז (Jason Voorhees) הנבל הנצחי והסוכן סמית (Agent Smith), יריבו העיקרי של ניאו ממטריקס נחשפים בטריילר החדש.

טריילר ההשקה הסינמטי מציג את רוב הלוחמים מהגרסה הקודמת של המשחק נלחמים זה בזה.

בסוף הטריילר, הג'וקר – אחד הלוחמים החדשים של המשחק – נראה יושב על כס הברזל ממשחקי הכס כשכל גיבורי המשחק מתקרבים אליו.

"בדרך כלל אני עובד לבד", אומר הג'וקר, "אבל בשבילך אני אעשה משהו חריג", הוא ממשיך בזמן שג'ייסון וורהיז מיום שישי ה-13 והסוכן סמית' מהמטריקס מתגלים משני צדדיו.

על פי הסוף של הטריילר נראה שיש עוד לפחות ארבע דמויות נוספות, מה שעשוי להצביע על כך שנבלים נוספים צפויים להתווסף במהלך העונה הראשונה של MultiVersus אחרי ההשקה המחודשת.

קווין קונרוי ומארק המיל ידבבו את באטמן והג'וקר

בסוף השבוע האחרון אושר גם כי בננה גארד מ-Adventure Time יתווסף כלוחם שניתן לשחק בו, מה שיביא את המספר הכולל של דמויות חדשות שאושרו עד כה לארבע.

בתחילת החודש דיווחנו כי מארק המיל ידבב את הג'וקר. מדובר בבשורה ענקית למעריצי הג'וקר, מה גם שלצידו ידבב את באטמן לא אחר מאשר קווין קונרוי, שהלך לעולמו וכנראה מדובר בדיבוב האחרון שלו לדמות.

דמות הג'וקר במשחק מולטיוורסוס על רקע ירוק
הג'וקר (MultiVersus)

MultiVersusהוא משחק לחימה קרוסאובר בסגנון Smash Bros הכולל דמויות ממגוון זיכיונות של Warner Bros, כולל DC Comics, Looney Tunes, Cartoon Network, Game of Thrones, Tom & Jerry, גרמלינס, ריק ומורטי ו"ענק הברזל".

המשחק הושק כגרסת בטא פתוחה ביולי 2022 וזכה לפופולריות גדולה, עם שיא של יותר מ-150 אלף שחקנים במקבים. חודש לאחר השקתו, וורנר טענה כי למעלה מ-20 מיליון שחקנים הורידו ושיחקו את המשחק.

עם זאת, כמות השחקנים ירדה באופן דרמטי תוך זמן קצר, ועד פברואר 2023 המשחק הגיע לתחתית של 1,000 שחקנים במקביל בלבד, ובפעם הראשונה מאז 'שוחרר'. האחים וורנר מצפים שההשקה הרשמית החדשה תשכנע שחקנים לא רק להוריד את המשחק, אלא להמשיך לשחק בו.

MultiVersus הוא משחק חינמי וישוחרר רשמית ב- 28 במאי, 2024 ל-PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ובמחשב האישי.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות