דיווח: Modern Warfare 2 יכיל חבילת מפות "הלהיטים הגדולים" עם קלאסיקות מ-MW2 המקורי

Call of Duty: Modern Warfare 2 צפוי לקבל המון מפות לאחר ההשקה, וכעת נראה כי חבילת מפות הלהיטים הגדולים (בתשלום) עשויה להיות אחת המבוקשות שבהן

“greatest hits”, מונח שלקוח בדרך כלל מעולם המוזיקה, בו אמנים שמאחוריהם שלל אלבומים ולהיטים במצעדים, מאגדים לאלבום אחד את מיטב הלהיטים שלהם לטובת המעריצים ולטובת הנוסטלגיה, יותר נכון, חברת התקליטים עושה זאת. במקרה של משחק וידאו, ובמיוחד סדרה כמו קול אוף דיוטי, נראה שלראשונה אפשר באמת להגדיר את אוסף המפות (כרגע בגדר שמועה) הללו כ"להיטים הגדולים", כי MW2 משנת 2019, נבחר אצלנו כמשחק CoD הטוב ביותר בהיסטוריה.

Modern Warfare 2 החדש- יכיל תוכן רב

ואכן מעריצי Modern Warfare 2 מאי שם בשנת 2019, עשויים להיות מוכנים לגל נוסטלגיה עצום, שכן השמועה היא שחבילת מפות המורכבת ממפות מתקופות מרובות של CoD תהיה זמינה מתישהו לאחר השקת MW2.

ההייפ ל-Modern Warfare 2 כבר בשמיים בשל כמות התוכן העצומה שהוא אמור לקבל ובשל ההצלחה הגדולה של הבטא הפתוחה. עם הקמפיין הראוותני שלו, מצב משחק Raids מרובה משתתפים חדש וחיבור לבאטל רויאל הבא של הסדרה- Warzone 2, זוהי תקופה מרגשת עבור מעריצי Call of Duty. אחת הסיבות לכך שהמעריצים כל כך מתלהבים מהחלק מרובה המשתתפים של המשחק היא בגלל אוסף המפות הגדול שצפוי להיות בו בזמן ההשקה.

חגיגות 20 שנה לקול אוף דיוטי

לפי מדליף CoD הידוע TheGhostOfHope, נראה שאקטיביז'ן תולה הרבה תקוות עם Modern Warfare 2 ורוצה שזה יהיה כותר מקיף של Call of Duty.

ההדלפה החדשה ביותר של Hope מדווחת כי: "כדי לחגוג 20 שנה ל-Call Of Duty, "חבילת מפות הלהיטים הגדולים" בתשלום נמצאת בפיתוח. בנוסף למפות MW2 (2009), אלה יכללו גם מפות קלאסיות אחרות מהקטלוג של Infinity Ward, Treyarch ו- Sledgehammer. אמור לצאת ל-MWII בשנה השנייה לכהונתו."

ההדלפה הזו מציעה שנוכל לראות מפות אגדיות ממש מכל משחק CoD מ-Black Ops I ועד ל-Advanced Warfare. אבל זה יקרה רק בשנה הבאה בו הסדרה תחגוג 20 שנות קיום מאז צאתו של משחק יריות קטן יחסית בזמנו, בשם Call of Duty, שהיה ניסיון ראשון של חברה צעירה בשם Infinity Ward במשחק ששילבה בו אלמנטים קולנועיים מסרטי וסדרות מלחמה כדוגמת להציל את טוראי ראיין, אחים לנשק ועוד. השאר, היסטוריה.

שמועה נוספת שצצה הלילה היא ש- Call of Duty: Advanced Warfare 2 הוא משחק ה-CoD לשנת 2025.

Call of Duty: Modern Warfare 2 יושק ב-28 באוקטובר עבור Xbox Series X | SXbox OnePS4PS5  וגם ל-PC.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

רק שהמחיר באמת גבוה .. 510 שקל.