מציאות מדומה תגיע החודש למיינקראפט כעדכון חינמי

 

סוני הודיעה כי Minecraft יקבל תמיכה ב- VR בהמשך החודש, במסגרת עדכוני כותרים חדשים ל-PlayStation VR


השבוע אנו הולכים לקבל מידע רב יותר על תמיכה של משחקים בפלייסטיישן VR. סוני יוצאת לדרך בשבוע של חשיפות ועדכונים חדשים על כותרי משחק של PSVR. הראשון שנחשף הוא מיינקראפט. רוג'ר קרפנטר מהאולפן שאחראי על המשחק, מוג'אנג (Mojang) צוטט בבלוג הפלייסטיישן הרשמי:

"תמיכה ב- PS VR הייתה למעשה תכונה מתוכננת של PS4  כדי להביא משחק חוצה פלטפורמות ואת גרסת Bedrock Edition לפלייסטיישן 4" 

בדומה לגרסה הראשית של המשחק, תוכלו להשתמש בבקר ה- DualShock 4 שלך כדי להסתובב ו"לעשות את כל הדברים הקראפטיים שאתם אוהבים לעשות, אבל תהיו שקועים לחלוטין בעולם Minecraft שלכם", בערכת PSVR תעשו בעיקר שימוש כדי להסתכל מסביב ולטבול את עצמכם בעולם שכולו קוביות מעוצבות בירוק וחום.

תמיכת PS VR תגיע באמצעות פאץ' למשחק Minecraft הראשי. כל מי שיש לו מיינקראפט בפלייסטיישן 4 יקבל את הפאץ' הזה באופן אוטומטי. הורדת הפאץ' תעניק לכם גישה לפונקציונליות החדשה של VR Minecraft. כמובן שתזדקקו להתקנת PS VR כדי להשתמש בה.

"לא הסרנו שום דבר מהמשחק. [זה] מיינקראפט 100% בריא וטהור בשומן מלא "

לטענת האולפן עדיין מדובר במיינקראפט, אבל במציאות מדומה. זה 100% אותו משחק Minecraft שתוכלו לשחק בו כל יום, כל שבוע, כל חודש, כל השנה … בפלייסטיישן 4. שום דבר לא הוסר. 100% מיינקראפט בריא וטהור בשומן מלא.

בשלב זה לא הוכרז על תאריך יציאה רשמי להרחבת ה- VR, אך אנו יכולים לצפות לראות את גרסת ה- VR של Minecraft נוחתת מתי שהוא החודש.


 


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות