מיקרוסופט מעלה את מחירי ה-Xbox Game Pass ומציגה שכבת מנויים חדשה

עליית מחירים נמצאת בכל מקום והיא לא פוסחת על תעשיית המשחקים מסתבר. חברת מיקרוסופט (Microsoftהודיעה כי היא מעלה את מחיר מנויי ה-Xbox Game Pass ומציגה שכבת מנויים חדשה שאינה כוללת מהדורות שחרור ביום הראשון (day-one).

מה-10 ביולי, השכבה העליונה של ה-Xbox Game Pass Ultimate הכוללת PC Game Pass, משחקי day-one, כותרי קטלוג אחורי, משחקים מקוונים ומשחקי ענן – תעלה למחיר של 54 שקל לחודש (מחיר קודם- 45 שקל).

מנוי לשכבת PC Game Pass זוכה לעלייה גם כן וכעת מחיר מנוי שכזה הוא 36 שקל לחודש דולר בחודש (מחיר קודם 28 שקל לחודש), והוא כולל את כל ההטבות הנוכחיות, כולל מהדורות דיי-וואן.

מנוי שנתי ל-Game Pass Core המאפשר לשחק במשחקי אונליין יעלה במחיר החדש 230 שקלים לשנה, זאת לעומת מחיר של 176 שקלים לשנה במחיר הקודם.

מיקרוסופט פרסמה את המחירון המעודכן המלא לכל המדינות, כולל ישראל, כאן.

שכבה חדשה Game Pass Standard

שינויים במחיר ייכנסו לתוקף עבור מנויים חדשים שיצטרפו ל-Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Game Pass Core ו-PC Game Pass. כמו כן, Game Pass for Console לא יהיה זמין יותר עבור חברים חדשים, בעיקר בגלל שהדרג הזה מקבל שם חדש – Game Pass Standard – והטבות שונות.

"חלק מהמשחקים הזמינים עם Xbox Game Pass Ultimate ביום הראשון לא יהיו זמינים באופן מיידי עם Xbox Game Pass Standard ועשויים להתווסף לספרייה בתאריך עתידי", אמרה מיקרוסופט.

שכבת Xbox Game Pass Standard תעלה כ-15 דולר לחודש, ותהיה זמינה בחודשים הקרובים. נראה כי התוכנית היא גרסה שונה ומשתנה של Game Pass for Console, וככזו, היא תכלול מאות משחקי קונסולות.

בלאק אופס 6 גיים פאס
Black Ops 6 (תמונה: אקטיביז'ן)

זה המקום להזכיר כי Call of Duty: Black Ops 6 צפוי להגיע לספריית המשחקים Xbox Game Pass, ביום ההשקה, בחינם למנויים. זה התאפשר הודות לעסקת הענק בה רכשה מיקרוסופט (Microsoft) את בעלת הזיכיון של CoD, חברת אקטיביז'ן (Activision)

מיקרוסופט לוקחת הימור לא קטן עם שחרור משחק בלוקבסטר כמו קול אוף דיוטי בחינם למנוייה. ייתכן שהעלאת המחירים הנוכחית נובעת מהשחרור הגדול הזה ולקראת התקפה מסיבית של משתמשים חדשים לאחד משירותי Xbox Game Pass לקראת ההשקה.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות