מיקרוסופט מנסה להרחיק את משתמשי Windows מחשבונות מקומיים

מיקרוסופט (Microsoft) בוחנת כל הזמן דרכים לשמור על המשתמשים בתוך המערכת האקולוגית הדיגיטלית שלה וכעת היא מקשה על משתמשי Windows 11 להישאר עם חשבונות מקומיים במחשב, על ידי הסרת המדריך הרשמי המסביר כיצד להמיר חשבונות Microsoft לחשבונות מקומיים.

הסיבה ההגיונית לכך היא שכמו כל חברות הביג טק בעידן הבינה המלאכותית, גם מיקרוסופט אוספת באופן יזום את נתוני המשתמשים כדי לאמן אלגוריתמי AI, למכור פרסום או לשפר את המוצרים שלה.

מיקרוסופט ניסתה זמן רב לדחוף את משתמשי המחשב לחוויה מקוונת בלבד, מה שהופך את יצירת החשבונות המקומיים לקשה יותר ויותר, החל מתהליך ההתקנה הראשוני של מערכת ההפעלה. לאחרונה שינתה החברה את המדריך המקוון הקשור לחשבונות של מיקרוסופט ולחשבונות מקומיים, וכעת חסרות לו הנחיות רשמיות להמרת חשבון מיקרוסופט לחשבון מקומי.

הודות ל-Wayback Machine של ארכיון האינטרנט, עדיין ניתן לצפות בגרסה הקודמת של המדריך כפי שהייתה לפני השינוי. מיקרוסופט סיפקה הנחיות מפורטות למעבר מחשבון מיקרוסופט לחשבון מקומי, למרות שהחברה עדיין המליצה על חשבון מקוון ל"שילוב חלק של שירותי מיקרוסופט", יכולות אבטחה משופרות, סנכרון מכשירים ועוד.

מיקרוסופט עובדת על תכונה דומה ל- DLSS עבור Windows באמצעות AI

המדריך המתוקן החדש מספק כעת רק הנחיות למעבר מחשבון מקומי לחשבון מיקרוסופט, כאשר כאמור החלק הממוקד בחשבון המקומי הוסר לחלוטין. מיקרוסופט טוענת כעת שחשבון מקוון מציע מספר יתרונות על פני חשבון מקומי, דבר המצביע על כך שעדיף למשתמשים לשנות את החשבונות הלא מקוונים שנוצרו בעבר לחוויית המחשוב "העדכנית והטובה ביותר" שמספק חשבון Microsoft.

עתיד של עידן מקוון בלבד

חשבון בבעלות תאגיד, מקוון בלבד, הקשור לענן הוא כעת הדרישה הסטנדרטית המוטלת על ידי בעלי פלטפורמות ניידות כמו גוגל (אנדרואיד) ואפל (iOS), וברור שמיקרוסופט רוצה להפוך את Windows גם לפלטפורמה מוכוונת ענן בלעדית, שתסייע לה בעתיד לבסס לבסס באמצעותה פיתוחים ואפליקציות למובייל.

ובכל זאת, למרות שמיקרוסופט כבר לא מספקת הוראות רשמיות, משתמשי Windows 11 עדיין יכולים לשנות את החשבון המקוון שלהם לחשבון מקומי מתי שהם רוצים. דף "המידע שלך" (חשבונות > המידע שלך) באפליקציית הגדרות Windows אמור לספק את כל הדרוש לביצוע השינוי, לפחות עד שמיקרוסופט תחליט להסיר את התכונה הזאת לחלוטין.

מקור: techspot

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות