הסרט Metal Gear Solid עדיין בפיתוח, המפיק מאשר

אבי ארד, המפיק הישראלי-אמריקאי (Arad Productions), העומד בראש אחת מחברות ההפקה שמאחורי הסרט Metal Gear Solid, מסר עדכון חדש על סטטוס הסרט והבהיר שהסרט עדיין מתרחש.

בשיחה עם בריאן קרסנטה מהאתר Game, ארד הדגיש כי Metal Gear Solid עדיין בעבודה. ארד אמר כי הסרט נמצא כעת בשלב התסריט, שם הוא נמצא כבר שנים רבות. מעבר לכך, ארד לא אמר דבר נוסף על המשך התהליך הזה, אך הוא הדגיש כי האחראים על הפרויקט מנסים כמיטב יכולתם לעשות זאת בהתאם לחומר המקור ולזיכיון של קונאמי (Konami). לשם כך, הוא מאמין שהמעריצים "יופתעו" מאיך שזה ייצא.

"אנחנו עובדים עוד קצת על התסריט, אבל אני לא יכול לדבר על זה עדיין. אני חושב שכולם ממש יתרגשו ויופתעו", אמר ארד. "אלה רק סרטים שאני רוצה לעשות כמה שיותר טובים, אתה יודע? אני חושב שהשגת מטאל גיר בצורה נכונה תהיה כמובן מדהימה כי אני חושב שזה הרבה יותר מדיטטיבי מחלק מהעיבודים האחרים. באופן אישי, אני רוצה שזה יהיה נהדר ."

אם השם בריאן קרסנטה לא אומר לכם כלום, אז זו הזדמנות טובה לספר לכם שמדובר במייסד האתר Kotaku, שותף בהקמת Polygon, שימש בעבר כעורך משחקי וידאו ב-Variety, והיה אחראי על סיקור המשחקים ברולינג סטון (Rolling Stone).

גיהנום פיתוחי

בשנים האחרונות, העבודה על הפרויקט לא עברה חלק, ואחרי שנודע כי אוסקר אייזק ("חולית") יגלם את תפקידו של סוליד סנייק בסרט, הגיעו הדיווחים שהוא כבר לא חלק מההפקה.

בהתחשב בכמה זמן הגרסה הזו של הסרט Metal Gear Solid נמצאת בפיתוח, מעריצים רבים הניחו באופן טבעי שהסרט באיטרציה הנוכחית שלו לא יראה אור בעתיד הנראה אל העין.

אנחנו מדברים על תוכניות שהחלו עוד בשנת 2014, עם הכרזה על בחירת הבמאי ג'ורדן ווגט-רוברטס ("קונג: אי הגולגולת") שעדכן את המעריצים ברשתות החברתיות על התפתחות הסרט והיה חולק מעת לעת עדכוני סטטוס עם מעריצים. עם זאת, במהלך השנים האחרונות, עדכונים אלה הגיעו במידה רבה לסיומם, מה שמעלה שאלות לגבי האם הוא עדיין מיועד לביים את הסרט.

אולי כל זה קשור לכמות הלא מובנת של חברות ההפקה שאחראיות לפיתוח הסרט הזה, מלבד "ארד הפקות": Columbia Pictures, Sony Pictures, Konami Digital Entertainment, Negative Apples, Participant, ואולפני ABC.

בחזית הגיימינג, קונאמי נמצאת בתהליך עבודה על הרימייק של Metal Gear Solid 3: Snake Eater עבור פלטפורמות מודרניות. תאריך יציאה לגרסה המחודשת טרם הוכרז, אך ההנחה הוא ישוחרר בשלב מסוים ב-2025.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות