מארוול הכריזה על סיפור מקורי אינטראקטיבי ראשון ל-Apple Vision Pro

"מה אם…? - סיפור סוחף" יאפשר לכם לחוות מחדש אירועים ביקום הקולנועי של מארוול בדרכים בלתי צפויות

אולפני מארוול (Marvel Studios) ודיסני הכריזו על הבאת חוויה סוחפת חדשה בת שעה עבור Apple Vision Pro. המשתמשים במשקפי ה"ויז'ן פרו" המרחביות יקבלו בקרוב את הסיפור האינטראקטיבי הראשון אי פעם של Disney+ Original שכותרתו "מה אם…? – סיפור סוחף" ("What If…? – An Immersive Story").

החוויה האינטראקטיבית מחוברת לסדרת דיסני פלוס של מארוול "מה אם…?" המבוססת על סדרת חוברות הקומיקס של מארוול קומיקס באותו השם, בה תוכלו לחוות מחדש אירועים ביקום הקולנועי של מארוול (MCU) בדרכים בלתי צפויות.

בפוסט באתר Marvel.com, הבמאי והמפיק בפועל דייב בושור דיבר על איך זו יכולה להיות האבולוציה הבאה בסיפור סיפורים.

כילד, הסיפורים האהובים עליי היו על עולמות שמעבר לשלי, טכנולוגיות מתקדמות, וגיבורים המטיילים בחלל ובזמן. 'מה אם…? – סיפור סוחף' היא ההתפתחות הבאה באופן שבו אנחנו מספרים את הסיפורים שלנו, שבה המעריצים ברחבי העולם דורות יכולים לחוות אותם ולחיות את ההרפתקה לצד הגיבורים האהובים עליהם.

החוויה הזו פותחת את הדלת ליקום מארוול, וזו הצצה למה שחיכיתי לו כל חיי!.

דייב בושור

אתה הגיבור הראשי

מארוול יצרה חוויה אינטראקטיבית בת שעה שבה המעריצים יכולים להיכנס לסיפור מונחה נרטיבי וחדשני במציאות מעורבת עם "ויזואליות מדהימה ואודיו מרחבי". עם המרחב החדש סביבם, המעריצים יחצו מציאות, ינסו לרתום את הכוח של אבני האינסוף, ילמדו אומנויות מיסטיקה ויתקלו בגרסאות Multiversal של הדמויות האהובות עליהם.

תמונת מסך מתוך החוויה "מה אם...? – סיפור סוחף"
"מה אם…? – סיפור סוחף" – אתה הגיבור הראשי (תמונה: מארוול)

החוויה המתקדמת מבחינה טכנולוגית באמצעות ה-Vision Pro, מאפשרת למעריצים "לחצות בין מציאות רבודה למציאות מדומה בזמן שהם חיים את ההרפתקה הנרטיבית שלהם" ולקיים אינטראקציה "עם העולם שסביבם באמצעות עיניהם וידיהם".

בושור אמר שצורות הרפתקאות חדשות אלו מציבות את המשתמש "בליבה של הנרטיב. אתה הגיבור הראשי. הדמויות במסע משלהן ואתה ה"מה אם" לסיפור שלהן, וזה מדהים. אתה משחק תפקיד מרכזי בתוצאה באופן שבו הסיפור שלהם נפתר."

בשלב זה, תאריך יציאה ל-"מה אם…? – סיפור סוחף" לא הוכרז.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות