לראשונה בתולדות הקונסולות: "Immortals of Aveum" יקבל תמיכה של AMD FSR 3 בשבועות הקרובים

אין כרגע שום משחק קונסולה בעולם הכולל את טכנולוגיית FidelityFX Super Resolution 3 של AMD. מה שהופך את Immortals of Aveum למשחק הראשון שיעשה זאת. היום גם התווספה למשחק תמיכה ב-HDR

משחק היריות המשלב קסמים מגוף ראשון Immortals of Aveum לא כל כך נחל הצלחה במכירות. למרות זאת, הוא אמור לקבל בקרוב כמה עדכונים די משמעותיים לגרסאות הקונסולה שלו ב-PlayStation 5 ו-Xbox Series X|S עם תמיכה בטווח דינמי גבוה (HDR) ו-AMD FidelityFX Super Resolution 3 (FSR3).

כפי שדווח על ידי ריצ'רד לידבטר מ- Digital Foundry, החדשות הגיעו באמצעות הודעה לעיתונות המפרטת את התוספות הללו שיגיעו למשחק במהלך שני העדכונים הגדולים הבאים שלו.

Immortals of Aveum הוא אחד המשחקים החינמיים למנויי PlayStation Plus לחודש אפריל 2024.

AMD FSR 3 – לראשונה חוצה פלטפורמות

העדכון הראשון (פאץ' 1.0.6.3) שוחרר היום והוא מאפשר הוספת תמיכת HDR. זה מאפשר לשחקנים עם מסכי גיימינג מודרניים ליהנות מתמונה בעלת ניגודיות גבוהה יותר עם צבעים מרהיבים יותר.

העדכון המשמעותי ביותר הוא פאץ' 1.0.6.4 שיביא את הטכנולוגיה המתקדמת FidelityFX Super Resolution 3 של AMD לגרסת הקונסולות של Immortals of Aveum. זה אמור לאפשר למשחק להשיג ביצועים יציבים יותר וחלקים יותר וחוויה כללית פחות 'קטועה'.

FSR 3 גם מאפשר למסכים התומכים בקצב ריענון משתנה (VRR) להישאר בסנכרון עם כל משחק שאתה משחק. בפועל, זה מוביל לביצועים חלקים יותר ועוזר להפחית את אפקט קריעת המסך שנוצרת כתוצאה מפריימים לא מסונכרנים.

עוד באותו נושא:

AMD FSR 3 כבר שוחרר לגרסת המחשב של המשחק, אם כי הוא סבל מבעיות של לאגים וקצב פריימים נמוכים לשנייה.

Digital Foundry דיווחה כי Ascendant Studios ו-Enduring Games מתכננות לשפר את היישום על ידי הרחבת התמיכה במסכים Variable Refresh Rate (VRR) הן במחשב האישי והן בקונסולות. מה שאמור לשפר את קצב הפריימים ולהפחית מקרים של 'רעש' או אפקט קריעה במסך.

העדכון 1.0.6.4 ותמיכה ב-FSR 3 יגיעו אל Immortals of Aveum "בעוד שבועות ספורים" על פי הדיווח של Digital Foundry.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות