ההצלחה של סוני: Helldivers 2 מכר "הרבה מעל" 5 מיליון עותקים [עדכון]

[עדכון 16.3] על פי דיווח של בלומברג, האנליסט דאג קרוץ מבית TD Cowen מעריך כי Helldivers 2 מכר יותר מ-8 מיליון עותקים, מה שמתבסס בחלקו על מומנטום המכירות החזק של המשחק עד כה.

על פי דיווח חדש, Helldivers 2 נמכר רק בכ-28% פחות מספיידרמן 2 (Marvel's Spider-Man 2) שעל פי הערכות עלות ההפקה שלו היא כעשירית מהבלוקבסטר המעופף

סיפור ההצלחה של Helldivers 2 דווח כאן בשבועות האחרונים ואפילו אתמול, משחק היריות מגוף שלישי הזה נגע קרוב לשיא ההיסטורי של 450K שחקנים מקוונים במקביל בסטים (Steam).

בנוסף, שיפור משמעותי בציון המשחק על פי השחקנים נרשם לאחרונה בסטים, כשדירוג הביקורות המקורי של 67% המציין ציון 'מעורב' השתפר משמעותית לדירוג הנוכחי של 81% המציין ציון 'חיובי'.

הצלחה נמדדת בעיקר במכירות, וסוני בהחלט יכולה להיות מרוצה מהבאת משחק אקסקלוסיבי מהפלייסטיישן לפלטפורמת המחשב. המשחק ממשיך להימכר בקצב נהדר ולפי GamesIndustry.biz, המשחק בבריטניה מציג שלושה שבועות רצופים של צמיחה (שיפור של 115% בשבוע השני ועוד 21% בשבוע השלישי).

Helldivers 2 נושף בעורפו של ספיידרמן בעשירית התקציב

Helldivers 2 נמכר רק בכ-28% פחות מספיידרמן 2 (Marvel's Spider-Man 2) שעל פי הערכות עלות ההפקה שלו היא עשירית מהבלוקבאסטר המעופף.

על פי Shinobi602, מדליף המקורב לתעשייה, Helldivers 2 מכר עד כה "הרבה יותר" מחמישה מיליון עותקים. עם זאת, סוני עדיין לא פרסמה שום הצהרות ומספרים.

מכירות Helldivers 2

Arrowhead הכריזה על הגעתו של Warbond חדש (המקבילה של המשחק ל-Battle Pass), Cutting Edge, ליום חמישי הבא. רכישת ה-Warbond תעניק גישה לשלושה אבות-טיפוס חדשים של שריון, מספר כלי נשק חדשים, שלוש שכמיות חדשות ושלל רגשות חדשים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה.

מקור
בלומברג

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות