הצצה ראשונה לליאם המסוורת' בתפקיד גראלט מריוויה בעונה החדשה של ״המכשף״

באנר TMS

סדרת "המכשף" (The Witcher) של נטפליקס חושפת מבט ראשון ורשמי על גראלט מריוויה בגילומו של ליאם המסוורת' בעונה 4 של הסדרה. המסוורת' כידוע מחליף את הנרי קאוויל שגילם תפקיד זה בעונות הקודמות.

לאחר שתמונות פפראצי דלפו מסט הצילומים של The Witcher עונה 4, שנמצאת כעת בהפקה בבריטניה, אנחנו מקבלים כעת טיזר חדש ומבט ראשון על 'הזאב הלבן החדש של היבשת'.

באוקטובר 2022, הטילה נטפליקס פצצה על מעריצי "The Witcher", כשהודיעה שקאוויל יעזוב את התוכנית לאחר העונה השלישית, ששודרה בקיץ 2023 בשני חלקים. עם זאת, הם יודעים שקאוויל מתכונן במלוא הכוח לחזרתו ליקום DC על המסך הגדול בתור סופרמן.

קאוויל שיגר הודעה למעריצים באחד הראיונות שלו לאחר עזיבתו והצהיר כי נטפליקס לא יכלה למצוא יורש יותר ראוי מהמסוורת'.

המסע שלי כג'רלט מריוויה היה מלא במפלצות והרפתקאות כאחד, ואבוי, אני אוריד את המדליון שלי חרבות לעונה 4. במקומי, מר ליאם המסוורת' הפנטסטי ייקח את אדרת הזאב הלבן

הנרי קאוויל

המסוורת' ידוע בעיקר בזכות תפקידיו בסרטים "השיר האחרון", "משחקי הרעב" ו"היום השלישי: התחדשות". הוא גם כיכב בכותרות הצהובונים בשנה שעברה כאקס המיתולוגי של זמרת הפופ מיילי סיירוס, שכתבה עליו את הלהיט flowers שצבר עד כה 787 מיליון צפיות.

עונות 4 ו-5 'על האש'

לורן שמידט היסריך, המפיקה והתסריטאית של "המכשף", אמרה ש"השחקנים והצוות כאחד הופתעו מהתשוקה, האנרגיה וההתגלמות שליאם הביא לדמות מהיום הראשון".

אנחנו כבר יודעים ש"המכשף" מקבל עוד שתי עונות נוספות בנטפליקס והסדרה תסתיים לאחר העונה החמישית שלה. על פי נטפליקס, עונות 4 ו-5 יכסו את שלושת הספרים האחרונים בסדרת The Witcher: "טבילת האש", "מגדל הסנונית" ו"גבירת האגם" (Baptism of Fire, The Tower of the Swallow ו- Lady of the Lake).

מקור

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

חתיך על חלל!