נטפליקס הכריזה על עונה 5 של "המכשף", והצהירה שהיא תהיה האחרונה

סדרת The Witcher חוזרת אלינו בעונה חמישית ואחרונה ועונה 4 כבר החלה בעבודה כשליאם המסוורת' משתלט על תפקידו כגראלט

הצילומים של עונה 4 בסדרת "המכשף" (The Witcher) כבר החלו והעונה נמצאת בשלב ההפקה בבריטניה, כאשר שחקן הקולנוע האוסטרלי ליאם המסוורת', אחיו הצעיר של כריס המסוורת' ("תור: אהבה ורעם"), השתלט על התפקיד הראשי של גראלט לאחר שהכוכב הקודם הנרי קאוויל פרש.

המסוורת' ימשיך לגלם את גראלט גם בעונה 5, שתצולם 'בד בבד' עם עונה 4, אך לאחר מכן הסדרה לפי הצהרה של נטפליקס, תסתיים.

3 ספרים בשתי עונות

לפי נטפליקס, עונות 4 ו-5 יכסו את שלושת הספרים האחרונים בסדרת The Witcher: "טבילת האש", "מגדל הסנונית" ו"גבירת האגם" (Baptism of Fire, The Tower of the Swallow ו- Lady of the Lake). לורן שמידט היסריץ', המפיקה והתסריטאית של "המכשף" אמרה:

בגאווה עצומה אנחנו מתחילים לצלם את העונה הליפני אחרונה של The Witcher עם צוות כוכבים, כולל כמה תוספות חדשות ומרגשות, בראשות ליאם המסוורת' כגראלט מריוויה

עוד אמרה היסריץ' כי הם (צוות ההפקה) נרגשים להצליח להביא את ספריו של אנדז'יי ספקובסקי לסיכום אפי ומספק, "זו לא תהיה ההצגה שלנו אם לא נדחף את משפחת הדמויות שלנו לגבול המוחלט שלהן – הישארו מעודכנים כדי לראות איך הסיפור מסתיים".

כך שנראה שזה הולך לקראת עונה חמישית ואחרונה בהחלט של הסדרה "המכשף", שאמנם לקוחה מספריו ספקובסקי, אך שאבה את כל האלמנטים החזותיים והויזואליים מסדרת המופת מעולם המשחקים הנושאת את אותו השם, The Witcher.

קאוויל הודיע באוקטובר 2022 שהוא לא יחזור על תפקידו של גראלט לאחר סיום העונה השלישית והודה כי ליאם המסוורת' "הפנטסטי" לדבריו, ייקח את אדרת הזאב הלבן בגאווה ויעשה לה כבוד.

המסוורת' ידוע בעיקר בזכות תפקידיו הראשיים בסרטים "השיר האחרון", "משחקי הרעב" ו"היום השלישי: התחדשות. הוא גם כיכב בכותרות הצהובונים בשנה שעברה כאקס המיתולוגי של זמרת הפופ מיילי סיירוס, שכתבה עליו את הלהיט flowers שצבר עד כה 768 מיליון צפיות.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות