תם עידן: אנבידיה נפרדת לשלום מ-GeForce GTX

החברה נוטשת את הדור האחרון של סדרת ה-GeForce GTX שלה – דור 16

סדרת GeForce GTX 16 צפויה להגיע כעת לשלב הסופי שלה, ובשלב זה לא ייוצרו כרטיסים חדשים המבוססים על ארכיטקטורת טיורינג שאינה RTX. לאחר שמלאי ה-GTX 16 שנותר יגמר, לא יישלחו כרטיסים נוספים עם ארכיטקטורת Turing לשותפים, מפיצים, קמעונאים או גיימרים.

לפי הדיווחים, מפת הדרכים העדכנית ביותר של חברת אנבידיה (Nvidia) לכרטיסי GTX חושפת שהסדרה הופסקה ולא תתחדש במלאי. דיווח מ-Chinese Board Channel מעיד על כך שהחברה נוטשת את הדור האחרון של סדרת ה-GeForce GTX שלה בתום רבעון Q1 של שנה זו.

מגוון כרטיסי מסך הם חלק ממשפחת ה-GeForce GTX 16, לרבות GTX 1660 Ti, GTX 1660, GTX 1650 Ti, GTX 1650 SUPER ו-GTX 1630.

כרטיסים גרפיים אלו נמצאים בשימוש נרחב בקרב קהל המיינסטרים, ומספקים חווית משחק סבירה ומשתלמת. שימו לב לכרטיסים הכי פופולריים בפלטפורמת סטים:

GeForce GTX

GeForce GTX יינטש לטובת RTX

החדשות הללו מגיעות לאחר שנזרקו כמה השערות מדצמבר של השנה שעברה לפיהן אנבידיה תכננה לנטוש לחלוטין את סדרת הביניים הפופולרית שלה, שלא כללה האצת DLSS או מעקב אחר קרניים (Ray Tracing).

הכרטיסים בסדרה זו היו הגרסאות הסופיות של סדרת GTX מאז שאנבידיה עברה לחלוטין למיתוג RTX. מספר ספקים מציעים כרגע הנחות גדולות על משפחת כרטיסי הגרפיקה מסדרת Nvidia GeForce GTX 16, ושותפי AIB ימשיכו למכור כרטיסים אלה עד שיגמר המלאי שלהם.

עוד כתבות בנושא:

סדרות ה-RTX 20 וה-30 יהפכו כעת לדגם ההתחלתי במגוון כרטיסי Nvidia. זה כולל את הגרסה החדשה של 6GB של GeForce RTX 3050 למחשב שולחני ו-GeForce RTX 2050 למחשבים ניידים.

RTX 3050 6GB יחליף את דגמי GeForce GTX
RTX 3050 6GB כרטיס המסך "החדש" של אנבידיה

חברת אנבידיה כבר מזמן לא רק יצרנית של כרטיסים גרפיים לשוק המשחקים. היא עברה כברת דרך ארוכה בשנים האחרונות וכיום עיקר ההכנסה שלה הוא מהמגזר העסקי, במיוחד מתחום הבינה המלאכותית.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות