שמועה: משחק הפנתר השחור של EA יהיה בעולם פתוח

כך על פי מודעת דרושים חדשה

על פי מודעת דרושים חדשה שפורסמה באתר הסטודיו החדש Cliffhanger Games, בה הוא מחפש מעצב (sandbox) ראשי שיעבוד על משחק הפנתר השחור (Marvel’s Black Panther), משחק בעולם פתוח יותר מנרמז במודעה.

בחלק מתיאור התפקיד נכתב כי מועמדים מתאימים "יהיו מרכיבים מרכזיים בעיצוב ואיכלוס מפגשים, מערכות ומשחקיות בתוך עולם פתוח דינמי ומתפתח".

בהסתמך על הבנה עמוקה של עקרונות עיצוב טכניים ותשוקה ליצור חוויות סוחפות בארגז חול, תפקיד זה דורש שיתוף פעולה הדוק עם צוותי עיצוב, הנדסת בינה מלאכותית ומחלקות אמנות טכניות כדי להחיות את עולם המשחק שלנו.

Cliffhanger Games הוקמה בשנת 2021 ומובלת על ידי קווין סטפנס, שהיה המנהל הראשי של Warner's Monolith במהלך פיתוח Middle-earth: Shadow of Mordor ו-Middle-earth: Shadow of War.

הצוות שהרכיב סטפנס לאולפן שלו כולל מפתחים וותיקים מסדרות משחקים פופולריות כמו Call of DutyGod of War ו-Halo Infinite, כך על פי EA.

הפנתר השחור
 Marvel’s Black Panther – זו התמונה היחידה הרשמית שיש לנו כרגע על המשחק

סטפנס טוען כי האולפן עדיין בתחילת הפיתוח עם דרך ארוכה לפניו, אבל האנשים בצוות יודעים שהבסיס לכל סיפור גדול הוא לבנות צוות מנוסה עם קולות ונקודות מבט מגוונות וזה מה שהם רוצים לבנות, במיוחד עם גיבור על חשוב כמו בלאק פַּנתֵר.

אנחנו רוצים שהמשחק שלנו יאפשר לשחקנים להרגיש איך זה להיות ראויים למעטפת הפנתר השחור בדרכים ייחודיות מונעות סיפור, ואנחנו רוצים שמשחקי Cliffhanger יעצימו את כולם בצוות שלנו בזמן שאנו משתפים פעולה כדי להחיות את העולם המדהים הזה

עוד באותו נושא:

משחק הפנתר השחור הוכרז ביולי 2023 והוא מפותח בשיתוף פעולה עם Marvel Games.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
מודעת דרושים
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות