ההיסטוריה החלופית של אראקיס מוסברת בסרטון מפתחים חדש של "חולית: התעוררות"

פאנקום שינתה את ציר הזמן של "חולית: התעוררות" ויצרה היסטוריה חלופית לאראקיס בו למעשה פול אטריידס מעולם לא נולד

המפתחת הנורבגית פאנקום (Funcom) שיש לה ניסיון רב בפיתוח משחקי MMO, החליטה באשר לעלילה של "חולית: התעוררות" (Dune: Awakening) לוותר על ביצוע סט התאמות ליקום המקורי שלו ולשנות את מבנה המשחק בהתאם למסגרת עלילה אחרת בו אלפי שחקנים ישעטו עם גיבורם לעבר מסע בלתי נשכח ובלתי תלוי.

ביחד עם אולפני לג'נדרי (Legendary Entertainment), חברת ההפקה של סרטי 'חולית', נפלה החלטה לשנות את ציר הזמן של Dune ולבסס היסטוריה חלופית של Arrakis.

הטריילר האחרון של המשחק שנחשף Summer Game Fest קיבל עדכון לסרטון (מופיע בתחתית הכתבה) מפורט ועמוק חדש בן חצי שעה, המביא את כל הסיפור של "הִתעוֹרְרוּת": בנו של הדוכס, פול אטריידס מעולם לא נולד. אמו, ליידי ג'סיקה, בחרה ללדת בת במקום בן, וקשרה אותה יותר לבנות גשרית; ג'סיקה מאומנת כדוברת אמת ומנבאת את בגידתו של דוקטור יואה, ובעלה, הדוכס לטו, שורד ובית אטריידס לא נמחק בהתקפה על ארקין.

קיבלנו גם כמה גברים מעניינים הקשורים למשחקיות, כמו למשל מבט על יוצר הדמויות מגלה שבחירה של מנטור קובעת את יכולת ההתחלה של הדמות שלך: מנטור Mentat מאפשר לסרוק אויבים וחפצים לאיתור מידע; מנטור Bene Gesserit ילמד אותך להשתמש בקול כדי לאלץ דמויות לפנות אליך, והיכולת של Swordmaster מעניקה לך עמדה הגנתית.

המנהל הקריאטיבי ג'ואל ביילוס אמר שהסוף של Dune: Awakening נמצא באזור שנקרא Deep Desert. שם, מאות שחקנים בו-זמנית יעסקו בקרבות 1 נגד 1, ויתמודדו גם עם מערכת פוליטית בסוף המשחק.

ביילוס גם הסביר שהמשחק יקבץ מפות ושרתים מרובים יחד ל"עולמות" של אלפי שחקנים שיכולים לארגן את עצמם לגילדות. אזור ההתחלה, Hagga Basin, תומך במינימום 40 שחקנים לשרת. מפת Overland תהיה שרת המקשר את כל המיקומים הגדולים, כאשר שחקנים משתמשים ב-Ornithopters ובתחבורה אחרת כדי לנוע בה בזמן אמת.

ל-Dune: Awakening לא הוכרז עדיין תאריך יציאה, אבל הוא מגיע ל-PlayStation 5, Windows PC ו-Xbox Series X. פאנקום אמרה שהיא תציג גיימפלי בגיימסקום הקרוב (Gamescom 2024), שיתקיים בין התאריכים 21-25 באוגוסט.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות