הטריילר החדש של "חולית: התעוררות" מציג איך לשרוד את האראקיס

"חולית: התעוררות" ("Dune: Awakening"), משחק חולית הבא מקבל טריילר חדש בו עֲקַלְתוֹן החולות של אראקיס מאפשר לשחקנים לחקור אותו ואת סביבתו. החברה שיתפה גם פרטים על מנוע המשחק וההפקה שלו

הטריילר החדש ל-Dune: Awakening נחשף על ידי Funcom, לצד סרטון על האופן שבו הסטודיו התאים את האראקיס למשחק הישרדות בעולם פתוח שלה.

הטריילר שנקרא Survive Arrakis הוצג במהלך תצוגת ה-15 דקות של Dune: Awakening Direct של Funcom והראה את הדמות אותה נשחק, חוקרת את האראקיס, הן ברגל והן תוך שימוש בכלי רכב שונים ושיטות מעבר אחרות כמו טיסת האורניתופטר האייקוני.

מנהל הקריאייטיב הראשי ג'ואל ביילוס דן ביסודות המשחק ובשיתוף פעולה עם Legendary, חברת ההפקות של הסרט חולית, שאפשרה להם להשתמש בסט של הסרט הראשון ואפילו להלוות נכסים:

Dune Awakening הוא משחק הישרדות ברמת הבסיס והוא מתחיל כמו משחק הישרדות מסורתי. אתה מחפש מים, אתה מחפש מחסה. איפה תמצאו מים במדבר? האם תיקח מאחרים? כשאנחנו מדברים על הישרדות, אנחנו מתחילים עם הסוג הבסיסי של הישרדות ואז כשאתה שורד מספיק זמן, הגיע הזמן לחשוב על הישרדות פוליטית ואיך אתה מתקדם בתוך היקום.

אנחנו עובדים עם Legendary מההתחלה. הם היו מאוד נדיבים בשיתוף איתנו נכסים מהסרט וואפשרו לנו להבין באמת את החזון שיש לדניס וילנב (במאי הסרט) כלפי העולם והדמויות שלו ואת הדרך שבה הוא מבסס את אראקיס.

ג'ואל ביילוס

ביילוס גם אישר ש-Dune Awakening מפותח עם המנוע של אפיק גיימס- Unreal Engine 5.2 ושיבח גם את Lumen וגם את Nanite כמרכיבים מרכזיים ביצירת האווירה הנכונה למשחק.

עבורנו, כחברה, זה עשה הבדל מדהים לפרטים החזותיים של העולם. זה מאפשר לנו ליצור מקום עם צוק אחד באמת מדהים למראה למשל. זה לא משנה כמה רחוק או כמה קרוב נמקם אותו; זה מתפקד טוב וזה נראה נהדר.

Dune: Awakening נחשף בשנת 2022 כחלק מ-Gamescom Opening Night Live, אך מאז, לא היה הרבה מידע סביב הכותר, אולי כי הסרט חולית: חלק שני, היה צריך את מלוא תשומת הלב.

נכון לעכשיו, אין תאריך יציאה מוגדר עבור Dune: Awakening, אבל המשחק יושק ב-PlayStation 5, Xbox Series S/X ו-PC, וניתן להוסיף אותו לרשימת המשאלות בסטים.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

אראקיס זה השם של הכוכב לא של התולעת(שיח חולוד)

צודק, תוקן. נראה שאיתי הכתב טמן ראשו בחולית…