דיאבלו 4 מגיע ל-Game Pass בחודש הבא

שרות המנויים של מיקרוסופט יצרף בחודש הבא משחק ראשון של חברת אקטיביז'ן-בליזארד

במהלך הפודקאסט של מיקרוסופט אתמול בו היא חשפה את עדכון ה-Xbox העסקי שלה בראשות פיל ספנסר, החברה הודיעה כי דיאבלו 4 (Diablo IV) יהיה משחק אקטיביז'ן-בליזארד (Activision Blizzard) הראשון שינחת בשרות המשחקים שלה, Game Pass.

דיאבלו 4 (ביקורת שלנו כאן) הוא משחקה האחרון של בליזארד בזיכיון ה-Hack-and-Slash Action RPG והוא יהיה זמין דרך שירות המנויים למחשבים ולקונסולות החל מה-28 במרץ.

העונה השלישית (Season 3) של Diablo IV הושקה לאחרונה והיא נקראת Season of the Construct. העונה הוסיפה Dungeon חדש בשם Vaults ו-Seneschal Companion רובוטי. בנוסף, התווספה מערכת היצירה החדשה של Uber Unique Crafting, המאפשרת לשחקנים להציל פריטים של Uber Unique כדי לקבל "ניצוצות מדהימים" שאת חלקם ניתן להמיר לפריט Uber Unique שתבחרו.

על פי מיקרוסופט, לשרות המנויים שלה יש כעת 34 מיליון מנויים, והחברה עדכנה בשבוע החולף שהיא לא מתכוונת להפסיק לייצר חומרה (קונסולות), כפי שהשמועות האחרונות טענו. שמועות נוספות בשבוע האחרון גרסו שהחברה עשויה להביא כותרים בלעדיים כמו Gears of WarStarfield וגם אינדיאנה ג'ונס הקרוב לפלייסטיישן 5, אך בפודקאסט האחרון מיקרוסופט שללה משחקים אלו.

ההגעה של דיאבלו 4 לשרות המנויים של Game Pass היא סנונית ראשונה לרכישת הענק שלה בשנה שעברה. למרות שכרגע אין פרטים ואף לא שמועות על הגעתה של סדרת Call of Duty לשרות המנויים שלה, סביר להניח שמיקרוסופט מחכה עם מהלך שכזה לפחות עד שנה הבאה.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות