קול ענות חלושה: CrossfireX ייסגר לתמיד בחודש מאי

כל המכירות הקשורות למשחק בחנות ה-Xbox יופסקו לאלתר

Smilegate הודיעה כי השרתים של CrossfireX, משחק היריות בגוף ראשון שלה, ייסגרו ב-18 במאי.

בפוסט חדש בבלוג באתר הרשמי אמרה המפתחת כי "בצער רב אנו מודיעים על ההחלטה שלנו להפסיק את התמיכה ב-CrossfireX ב-18 במאי 2023. מאז השקת במשחק, עבדנו ללא לאות כדי להביא אותו לנקודה שבה כולנו יכולים להיות גאים, ולאורך כל זה היה לנו הכבוד והעונג לתמוך בשחקנים שלנו".

להגיע להחלטה הזו לא היה קל, עם זאת, אנו יכולים לומר בגאווה שהשחקנים שלנו היו פעילים להפליא, נלהבים בעבודה איתנו כדי ליצור משחק שיהיה מהנה ומהנה לכולם. אנחנו רוצים להודות לכל אחד ואחת השחקנים שלנו ששיחקו ב-CrossfireX והיו חלק מהמסע הזה איתנו.

לאחר מכן, הפוסט בבלוג אישר כי בתוקף באופן מיידי, כל מכירות המשחק ב-Xbox Store יופסקו וכל רכישה שתבוצע ב-14 הימים האחרונים החל מה-3 בפברואר עשויה להיות זכאית להחזר. Smlegate מצהירה כי לא יתווסף תוכן חדש למשחק כמו מפות, מצבים וסקינים.

התחיל ברגל שמאל

CrossfireX הוא משחק יריות שהושק כשירות חי לפני שנה ב-10 בפברואר 2022, עבור Xbox One ו-Xbox Series X|S וזכה לביקורות צוננות. החדשות מגיעות לאחר שדווח לאחרונה כי CrossfireX יעזוב את Xbox Game Pass החודש, יחד עם מבחר משחקים נוספים.

CrossfireX – כישלון חרוץ בביקורות

את משחק היריות החינמי הזה פיתחו בצוותא שתי חברות פיתוח. את הקמפיין לשחקן יחיד של המשחק פיתחה חברת רמדי המוערכת (Remedy Entertainment) שחתומה על שלל משחקים איכותיים כמו Max Payne , Alan WakeQuantum Break , Control. חברת Smilegate Entertainment, שמוכרת כיום בעיקר הודות למשחק ה-MMO החדש והמצליח שלה, Lost Ark, הובילה את הפיתוח של מצב מרובי המשתתפים במשחק.

מקור

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות