התחברות לרשתות Wi-Fi ציבוריות, אחוזי סוללה ועוד שיפורים יגיעו מחר ל-PlayStation Portal

סוני (Sony) עדכנה כעת בבלוג הפלייסטיישן הרשמי שלה כי מחר יגיע עדכון מערכת חדש לפלייסטיישן פורטל (PlayStation Portal) שיביא עימו מספר שיפורים.

השיפורים והשינויים החדשים יביאו הצגת אחוז סוללה, משוב ויזואלי חדש עבור אזורי משטח מגע, ואפשרות להתחבר לרשתות Wi-Fi ציבוריות.

התחברות לרשתות Wi-Fi ציבוריות

השינוי המשמעותי הראשון יהיה בתמיכה למסך כניסה עבור רשתות Wi-Fi ציבוריות נבחרות. "בעוד אנו ממליצים להשתמש ב-PS Portal בבית שלך מכיוון שיש לך שליטה על איכות ה-Wi-Fi, ניתן להשתמש בו גם מחוץ לבית במקומות שבהם זמין חיבור Wi-Fi מהיר ויציב", נכתב בפוסט.

עם העדכון החדש הזה, PS Portal יתחבר גם למגוון רשתות Wi-Fi ציבוריות העשויות לדרוש שלבי אימות נוספים מעבר להזנת סיסמת הרשת. זה כולל רשתות Wi-Fi עם מסכי כניסה שניתן למצוא לרוב בבתי מלון, בתי קפה ושדות תעופה.

כדי להתחבר לרשתות Wi-Fi ציבוריות אלה, PS Portal יציג קוד QR עבורכם לסריקה עם הטלפון החכם או הטאבלט שלכם. לאחר הסריקה, תוכלו להשתמש בדפדפן האינטרנט של המכשיר הנייד שלכם כדי להשלים את שלבי האימות הנוספים בשם ה-PS Portal שלם.

להזכירכם, PS Portal דורש חיבור Wi-Fi עם לפחות 5Mbps, ולחוויית משחק טובה יותר מומלץ חיבור מהיר של לפחות 15Mbps.

משוב ויזואלי חדש עבור אזורי משטח מגע

משטח המגע המדומה במסך ה-8 אינץ' של PS Portal מקבל עדכון. סוני הוסיפה משוב ויזואלי חדש לאזורי משטח המגע. האפקטים החדשים יוצגו בעת שימוש באזורי משטח המגע במהלך משחק מרחוק.

הצגת רמת הסוללה באחוזים

כעת יש לכם אפשרות להציג את אחוז רמת הסוללה הנותר בשורת המצב בפינה השמאלית העליונה של המסך. כדי להשתמש בתכונה זו, פתחו את התפריט המהיר, עברו אל [הגדרות] > [מערכת] > [סוללה], ולאחר מכן הפעילו את [הצג אחוז סוללה].

אחוזי סוללה בפלייסטיישן פורטל
(קרדיט: סוני)

PlayStation Portal זמין בישראל במחיר של החל מ-850 שקלים.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות