סוני חשפה רשמית את מכשיר ה-PlayStation Portal

סוני הציגה רשמית את PlayStation Portal, השם הרשמי ל-Project Q, “קונסולת גיימינג” ניידת

השם הרשמי של פרויקט Q של סוני נחשף, ולמרות שהמעריצים קיוו לבשורה מרעישה, ה-PlayStation Port היא “קונסולת גיימינג” שלא באמת מתחרה בקונסולות הגיימינג הניידות שכובשות את השוק בראשותם של הסטים-דק והרוג-אליי של אסוס.

סוני חשפה גם את אוזניות ה-TWS האלחוטיות Pulse Explore ואת אוזניות ה-Pulse Elite, המיועדות לגיימינג וכוללות תמיכה בטכנולוגייהאלחוטית החדשה שלה ה-PlayStation Link.

לא קונסולה ניידת אמיתית

סוני מגדירה את ה-PlayStation Portal כאביזר “משחק מרחוק” (remote player) ולא כקונסולה ניידת רגילה. הסיבה לכך היא שה-PlayStation Portal מיועדת להזרמת משחקים מקונסולת ה-PlayStation 5 של החברה בלבד, דרך פיצ’ר ה-PS Remote Play של סוני והוא לא נועד עבור הזרמת משחקים מהענן או הפעלת משחקים פנימיים כמו בקונסולה ניידת "רגילה".

ה-PlayStation Portal החדשה צפויה להיות זמינה למכירה במועד מאוחר יותר השנה במחיר של 220 אירו באירופה או 200 דולר בארה”ב. צמד האוזניות ה-Pulse Elite ו-Pulse Explore יעלו 150 ו-220 אירו בהתאמה באירופה ו-150 ו-200 דולר בארה”ב.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות