פיל ספנסר: ״קול אוף דיוטי ימשיך לצאת גם לפלייסטיישן, למרות רכישת אקטיוויז׳ן״

סדרת Call of Duty תמשיך לצאת לקונסולת הפלייסטיישן לאחר שמיקרוסופט תשלים את רכישת Activision Blizzard, כך אישר היום ראש אקסבוקס, פיל ספנסר

פיל ספנסר אישר היום באמצעות ציוץ בטוויטר כי מיקרוסופט וסוני חתמו על הסכם מחייב להשאיר את Call of Duty בפלייסטיישן בעקבות רכישת הענק בסך 69 מיליארד דולר. לא מצוין כמה זמן יימשך ההסכם הזה, אבל בעתיד הנראה לעין, מעריצי הסדרה יוכלו להמשיך וליהנות מהערכים האחרונים שלה בקונסולות הפלייסטיישן וכן במערכות ה-Xbox ובמחשב האישי.

אנו שמחים להודיע ​​שמיקרוסופט ופלייסטיישן חתמו על הסכם מחייב להשאיר את Call of Duty בפלייסטיישן בעקבות רכישת Activision Blizzard. אנו מצפים לעתיד שבו לשחקנים ברחבי העולם יש יותר ברירה לשחק במשחקים האהובים עליהם.

נראה שההודעה על ההסכם של היום בנוגע ל-Call of Duty היא אחד הפרקים האחרונים של הסיפור הארוך הזה שנראה סוף סוף כי הוא מגיע לישורת האחרונה.

בשבוע האחרון דיווחנו על כך כי מיקרוסופט ניצחה בבית המשפט את ה-FTC שדרשה צו מניעה ראשוני לחסום את רכישת Activision Blizzard, והותירה את ה-CMA של בריטניה כמכשול היחיד שנותר לרכישה לעבור.
מכיוון שמיקרוסופט ו-Activesion Blizzard הביעו נכונות ורצון למכור משחקי ענן בבריטניה כדי לפייס את הרגולטור של השוק המקומי, לא ייקח הרבה זמן עד שהרכישה תעבור ותביא קץ לסיפור שנמשך זמן רב מדי.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות