בשבוע הבא עונה 5 מגיעה ל-Warzone

אקטיביז'ן משחררת טיזר חדש לקראת הגעתה של Season 5 לוורזון ולמודרן וורפר עם Battle Pass חדש. "חברת הצללים" נחשפת והאצטדיון עשוי להפוך למוקד העונה החדשה

שמועות רבות צצו לגבי העונה 5 ב-Warzone אך עדיין לא אושרו על ידי אקטיביז'ן, גם לא בטיזר החדש לקראת הגעתה. כמו בכל עונה גם הפעם הסיפור של ב-Modern Warfare ממשיך להתקדם ולהשתלב בסיפור הכללי. אויבים חדשים, גיבורים חדשים, וכוחות AQ, שמוכנים להתמודד עם האיום המתהווה שמציב Mr.Z. הכירו את סוכנות "חברת הצללים" (Shadow Company):

כפי שזה נראה, הטריילר דואג להתמקד באצטדיון ובמשהו שמתרחש בבונקר ורדנסק (Verdansk bunker). הטיזר לא מביא פרטים על ה- Battle Pass של עונה 5 הקרוב או כל מילה אחרת על תוכן העונה, אבל אם אתם מחפשים להתקדם בBattle Pass של עונה 4, נותר לכם קצת פחות שבוע לעשות את זה. מה שכן רואים בטריילר זה שני נשקים חדשים שנראים כמו ACP9  ו-AN-94.

Warzone season 5

שביתת הנשק מתפוררת והאצטדיון הסגור ב-Warzone עשוי להיפתח על פי דיווחים שונים בעונה 5. אותה שביתת נשק היא הברית הצבאית שהובלה על ידי קפטן פרייס שנוצרה בין סיעות הקואליציה לבין סיעת הברית, להפיל את קבוצת הטרור "אל-קטאלה". האמנה קרסה ונותרנו עם"תוהו ובוהו ". כאן נכנסת לתמונה "חברת הצללים", שלישיית מפעילים הנחושים לבצע את העבודה בצורה נכונה. אתם יכולים לקרוא עליהם יותר בבלוג של Activision, אבל השלישייה מורכבת ממה שאולי הם מפעילי Allegiance לשעבר שהתחילו להיות חסרי סבלנות עם ההתקדמות של קפטן פרייס. שלושת המפעילים הם רוזלין "רוזה" הלמס, ליקאן, ומרקוס "לרץ '" אורטגה, שמוביל את החברה.

מה שצפוי להיכנס ל-Warzone זה כאמור פתיחת האצטדיון וגם רכבת עמוסת שלל שמקיפה את המפה עם נשק וארמורים לכל פינת ורדנסק. אם זה אכן יקרה, בהחלט נראה כאילו שהולך להיות שינוי גדול במפת Call of Duty: Warzone. בנוסף, סביר להניח כי שינויים אלו יחשפו את המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי- השמועה גורסת כי מדובר במשחק שייקרא Black Ops: Cold War או אפילו Black Ops: CIA.

עדכון אחרון לתוספת מודים לפלייליסט לפני עונה 5:

Modern Warfare – התווספו Gunfight ו-Deathmatch Domination

Warzone- הוחזר Plunder: Blood Money Trios

עונה 5 בוורזון (Warzone season 5) תגיע אלינו ב-5 באוגוסט, למחשב האישי וגם ל-.PlayStation 4 ,Xbox One


 

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות