דיווח: תאריך השחרור של קול אוף דיוטי הבא דלף לרשת

באנר TMS

Call of Duty: Modern Warfare 3, ככל הנראה המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי ישוחרר בנובמבר, 2023. כך נחשף על ידי שופטת פדרלית

כחלק מהדיונים המתמשכים של FTC נגד מיקרוסופט בבית המשפט הפדרלי בארה"ב, בנוגע לרכישת הענק של אקטיביז'ן שצוברת מתנגדים, חשף השופט היושב ראש כי המשחק הבא של Call of Duty: Modern Warfare 3, ישוחרר ב-10 בנובמבר 2023. בדיון האחרון של הדיון בבית המשפט, שהסתיים בתאריך ב-29 ביוני, השופטת הפדרלית בראש התיק, ג'קלין סקוט קורלי חשפה את חודש ההשקה המתוכנן ל-Modern Warfare 3 הקרוב. גם חשבון הטוויטר הרשמי של Call of Duty רומז על סוג של אישור משלו להדלפה, מיד לאחר הפצת החדשות על הדלפת השופט (כן, זה זוג עיניים של מישהו שנתפס).

הציוץ האניגמטי הזה מזכיר פוסטים אחרים במדיה החברתית של Activision Blizzard, כמו תגובתה לספקולציות לגבי רמה סודית בדיאבלו 4.

בית המשפט- מקור למידע

דיוני בית המשפט הללו היו חלק מהמאמצים של ה-FTC לחסום את הרכישה המתוכננת של מיקרוסופט ב-69 מיליארד דולר של Activision Blizzard ובמיוחד של סדרת Call of Duty סדרת. במהלך הדיונים הללו, כמה סודות תאגידיים פורסמו לציבור, כולל העובדה שעסקה בין אקטיביז'ן לסוני שמחזיקה את משחקי Call of Duty בפלייסטיישן אמורה להסתיים בקרוב. במקביל, שמועות נפוצו במהלך החודשים האחרונים לגבי המשחק הבא בזיכיון, ששמו ככל הנראה יהיה Modern Warfare 3.

Call of Duty Warzone cheating

למרות שבשום אופן המידע הנ"ל לא מהווה אישור רשמי, תגובתה של החברה, וההיסטוריה של תאריכי ההשקה, מעריצי Modern Warfare 3 יכולים לצפות שהפרק הבא של זיכיון Call of Duty ייצא בנובמבר הקרוב. אין ספק שזו תהיה בשורה מבורכת עבור מעריצי הסדרה שציפו לכותר הבא של Modern Warfare.

לפי השמועות, Call of Duty: Modern Warfare 3 יוצא בנובמבר 2023.

מקור: Charlie Intel


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות