בחזרה לגיהנום: עונה 5 של דיאבלו 4 תהיה עמוסה בשדרוגים

ה-PTR (פאבליק טסט רילם) של עונה 5 לדיאבלו 4 (Diablo 4) נמצא כבר מעבר לפינה, ולמרות שהעונה עשויה להיות מעט קצרה מהרגיל עקב השקת ההרחבה-Vessel of Hatred, היא כבר מתכננת להיות אחד השדרוגים הגדולים ביותר עד כה.

במהלך Diablo 4 Campfire Chat הוצגו השינויים הגדולים של עונה 5 שאנו יכולים לצפות לבחון כאשר ה-PTR כולל מספר עצום של פריטים אגדיים וייחודיים חדשים לצד שדרוגי חיים.

חוזרים לגיהנום

העונה החדשה סוף סוף מחזירה אותנו לגיהנום בפעם הראשונה מאז הסתיים הסיפור הראשי ומובילה שורת קווסטים חדשה שנקבעה לאחר אירועי הקמפיין הראשי של דיאבלו 4, אשר תהיה זמינה הן בתחום העונתי והן ב-Eternal Realms.

The Infernal Hordes הוא מצב הישרדות חדש המבוסס על גלים בה אתם מתמודדים עם אינסוף אויבים, מאתגרים יותר ויותר, עם היכולת לבחור בין שלוש 'הצעות תופת' בין גלים. כל אחד מאלה יעניק לך ברכה רבת עוצמה, אך גם 'חרפה מסוכנת', ותגביר את פוטנציאל הסיכון/תגמול ככל שתתקדם. תשרוד מספיק זמן ותתמודד מול מועצת הפל (Fell Council) – תנצח אותם ותקבל גישה לשלל הגיהנום היקר Spoils of" Hell".

שלל תמלוגים חדשים ועדכונים

מנהל הקהילה, אדם פלטשר, אומר שיש יותר מ-50 פריטים אגדיים וייחודיים חדשים – קולקציה ענקית שאמורה לרענן את מאגר השלל. זה אפילו נותן ל-Necromancers כמה דרכים חדשות להתנהל מהר יותר. בנוסף לכך, כל אחד מהקלאסים בדיאבלו 4 יכול כעת לעשות שימוש במגוון רחב יותר של סוגי נשק.

יהיו גם שיפורי איזון ושינויים לצפות להם, מה שאמור להפוך את העדכון לנגיש יותר עבור שחקנים חדשים, שזה חדשות נהדרות לכל מי שחושש שאולי היינו משייטים בהדרגה עד שה-DLC מגיע.

לבליזארד (Blizzard) יש גם רשימה גדולה של עדכוני איכות חיים בכרטיסים. ניתן להילחם שוב ושוב עם בוסים מבלי לאפס מבוכים, וה-Beast in Ice פועל כעת כצינוק סטנדרטי וזימון Varshan דורש רק Malignant Hearts ולא את האוסף המלא של חלקי הגוף.

פרסי הלחישה אוזנו מחדש במהלך Helltides כדי להפוך חוויית ה-Grim Favors למהירה יותר. כעת גם יש סיכוי הרבה יותר גבוה לגלות פריטי משחק קצה נדירים במיוחד.

Diablo IV עונה 5

אפשרות חדשה ופרקטית מאפשרת 'הצמדה אוטומטית של משימות חדשות' כך שתוכלו לסמן סיכת מפה ביעד הנוכחי ברגע שתפעילו קווסט, ובעזרת מצפן אופציונלי על המסך וסיוע בניווט אודיו, הכל הופך למהיר יותר ונגיש יותר.

איך מתקינים את זה?

פתחו את אפליקציית Blizzard Battle.net ובחרו Diablo IV מרשימת המשחקים שלכם. בבורר שמעל לחצן 'Play', יש תפריט נפתח של גרסת המשחק. בחרו באפשרות 'Public Test Realm' ולחצו על 'Install' כדי להתקין את הקליינט PTR. אחרי ההתקנה הלחצן הזה הופך ל-Play. וזהו.

כעת נותר לכם רק ללחוץ על 'Play' כדי להיכנס ל-PTR, ולבחור בכל אחד משרתי הבדיקה הזמינים,
ליצור דמות טסט חדשה ולצאת לדרך.

ה-PTR של עונה 5 לדיאבלו 4 יתחיל מחר, יום שלישי ה-25 ביוני ועד יום שלישי ה-2 ביולי. הוא יהיה זמין עבור כל השחקנים עם חשבון Battlenet במחשב.

מקור: בליזארד

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות