משחק הזומבים "צבא המתים" מקבל תאריך יציאה

Army of the Dead – A Zombicide Game יגיע סוף סוף לחנויות, כמעט שלוש שנים לאחר ההכרזה הראשונית שלו, כך אישרה CMON וזה יקרה בחודש הבא.

משחק הקופסא, המבוסס על הסרט "צבא המתים" משנת 2021 בבימויו של זאק סניידר ובכיכובו של דייב בטיסטה ויצא בנטפליקס, ישוחרר כמעט 3 שנים לאחר הכרזתו.

CMON הזדרזה להכריז על המשחק למרות שהסרט לא הצליח להיות להיט בנטפליקס, ואישרה בשנה שעברה שהיא עדיין מתכננת ליצור את המשחק, אך לא סיפקה פרטים נוספים עד להכרזה השבוע.

משחק "צבא המתים" הקרוב ישתמש במנוע ה-Zombicide של CMON, שבו שחקנים שואפים להשיג מטרות תוך מאבק בהמוני זומבים אינסופיים. עדיין לא נחשף אם המשחק יכלול מכניקה ייחודית או שזה פשוט יהיה פרק חדש של Zombicide שנערך בלאס וגאס.

המשחק יהיה חוויה שיתופית (Co-op). שחקנים יקבלו על עצמם את התפקידים של שכירי חרב מאומנים במיוחד מצוידים בציוד וכלים כשהם מופלים לתוך לאס וגאס המחולקת לחלוטין. לכל אחד מאותם שכירי חרב יהיו יכולות ייחודיות משלהם והם יתבססו על הדמויות מהסרט כולל התפקיד הראשי בגילומו של דייב בטיסטה.

הזיכיון של Zombicide הוכיח את עצמו כמוצלח ביותר עבור CMON, והתרחב לגרסאות קרוסאובר עצמאיות הכוללות דמויות מזיכיונות כמו Supernatural ו-Thundercats, וגרסאות נושא המבוססות על Marvel Zombies ו-DCeased.

המהדורות האחרונות נבדלות על ידי שילוב גיבורי על ונבלים קלאסיים כדמויות הנשלטות על ידי השחקנים וכזומבים מיוחדים עם כוחות ייחודיים במהלך משימות.

Army of the Dead – A Zombicide Game ישוחרר ב-19 ביולי בחנויות המשחקים במחיר של 110 דולר ויתמוך ב-1 עד 6 שחקנים.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות