שני סרטי "ירח המרד" יגיעו באוגוסט לנטפליקס בגרסאות חדשות (גרסת הבמאי)

אפוס המדע הבדיוני יתארך עוד יותר

הבמאי זאק סניידר חשף היום עם נטפליקס שסרטי אופרת החלל "ירח המרד" (Rebel Moon) שלו זוכים לגרסות במאי (directors cuts) עם "פרק ראשון: גביע הדם" (Chapter 1: Chalice of Blood) – "פרק שני: קללת הסליחה" (Chapter 2: Curse of Forgiveness). שניהם ישודרו בנטפליקס ב-2 באוגוסט.

הסרטים המקוריים של "רבל מון" נקראו "ירח המרד – חלק ראשון: ילדת האש" (שודר ב-15 בדצמבר, 2023) והשני נקרא "ירח המרד – חלק שני: המצלקת" (שודר ב-19 באפריל).

סאגת Rebel Moon בנטפליקס הייתה ניסיון של זאק סניידר ליצור אפוס מדע בדיוני ברמה של מלחמת הכוכבים. שני הסרטים שלו הצליחו להביא למעלה מ-95 מיליון צופים עולמיים לפי מצעד 10 הסרטים המובילים של נטפליקס.

בחלק הראשון מככבים סופיה בוטלה, דג'ימון הונסו ואד סקריין, והוא עוקב אחר התיישבות שלווה על קצה ירח רחוק שמוצא את עצמו מאוים על ידי כוח שליט עריץ. "שם, היחידה שעשויה להציל את התושבים היא זרה מסתורית."

החלק השני עוקב אחר המורדים המתכוננים לקרב נגד "כוחותיו האכזריים של עולם האֵם: קשרים אמיצים נרקמים, גיבורים מתגלים – ואגדות נולדות".

לא ברור בדיוק כיצד יהיו שונות הגרסאות החדשות, כאשר נטפליקס אמרה שהם "יתעמקו יותר במיתולוגיה ובטירוף של סאגת המדע הבדיוני האפית של זאק סניידר בעולם הסקסי והדמם יותר של Rebel Moon". יש להניח שהם יהיו די ארוכים יותר מהסרטים המקוריים – שניהם מגיעים למעלה משעתיים – אבל נראה שלפחות הם לא צולמו ב-4:3. סניידר אמר בעבר שגרסות הבמאי יכללו "קרוב לשעה של תוכן נוסף".

סאגת Rebel Moon בנטפליקס הייתה ניסיון של זאק סניידר ליצור אפוס מדע בדיוני ברמה של מלחמת הכוכבים.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות