אמזון פריים הכריזה על סדרת הטלוויזיה 'טומב ריידר', פיבי וולר-ברידג' כותבת ומפיקה בפועל

"אם הייתי יכול להגיד לעצמי המתבגרת שזה קורה, אני חושבת שהיא הייתה מתפוצצת", אמרה וולר-ברידג'

סדרת ההרפתקאות טומב ריידר (Tomb Raider) בכיכובה של לארה קרופט, כבר זכתה לאדפטציה בשנת 2018. סרט המשך שהעבודה עליו החלה, בוטל בסופו של דבר אחרי שהזכויות של MGM על הזיכיון פגו.

בשנה שעברה, אמזון התמזגה עם MGM כדי ליצור את Amazon MGM Studios. האולפן החדש שהוקם ממשיך מהמקום שבו MGM הפסיקה עם הרחבה משלה של יקום Tomb Raider בשיתוף עם יצרנית סדרת המשחקים, Crystal Dynamics.

אמזון הכריזה על חדשות "טומב ריידר" מתוך מצגת שהתקיימה בחלל האירועים Pier 36 בניו יורק. החברה מתכננת לשחרר עיבוד לסדרת טלוויזיה מבוססת על סדרת המשחקים. הדמות הראשית תהיה כמובן לארה קרופט, שאת תפקידה בסרטים שיצאו לקולנוע בעבר שיחקו אנג'לינה ג'ולי ואליסיה ויקנדר.

על פי הדיווח, האולפן החדש של אמזון העניק אור ירוק לסדרת טלוויזיה Tomb Raider. השחקנית, התסריטאית והמפיקה הבריטית, שזכתה בפרסי האמי, גלובוס הזהב וה-BAFTA על עבודתה בסדרת הקומדיה 'פליבג' (Fleabag), תשמש ככותבת ומפיקה בפועל בתוכנית הטלוויזיה.

אותה תכתוב ותביים פיבי וולר-ברידג', אשר ידועה בעיקר בזכות הסדרה הקומית פליבג (Fleabag), אותה יצרה ואף כיכבה בה.

"אם הייתי יכול להגיד לעצמי המתבגרת שזה קורה, אני חושבת שהיא הייתה מתפוצצת", אמרה וולר-ברידג' בהצהרה ל"הוליווד ריפורטר".

טומב ריידר היה חלק עצום מהחיים שלי ואני מרגישה זכות להפליא להביא את זה לטלוויזיה עם משתפי פעולה כל כך נלהבים. לארה קרופט חשובה לי מאוד, כפי שהיא עושה לרבים, ואני לא יכולה לחכות לצאת להרפתקה הזו. עטלפים וכל זה.

הסדרה מופקת על ידי וולר-ברידג' וג'ני רובינס דרך וולס סטריט הפקות, דמיטרי מ. ג'ונסון דרך dj2 Entertainment, מייקל שייל ו- Legendary Television וכן Crystal Dynamics. ריאן אנדולינה ואמנדה גרינבלט מייעצות הפקה ועל ההפקה הראשית ערוכות Crystal Dynamics ו-Amazon MGM Studios.

בקרוב תתחיל Legendary Television לחפש ליהוק עולמי אחר שחקנית שתגלם את לארה קרופט בסדרת הטלוויזיה.

לארה קרופט נבחרה לאחרונה לדמות הכי אייקונית בהיסטוריה של הגיימינג, כך על פי סקר שערך ארגון BAFTA.

לארה קרופט תמונת אילסטרוציה ליד אופנוע
לארה קרופט במשחק הבא תרכב על אופנוע (תמונה: V scooper)

באשר למשחק הבא בסדרה, Crystal Dynamics ו-Amazon Games הודיעו ב-2022 שהם עובדים על משחק נוסף של Tomb Raider, כותר לשחקן יחיד מונע עלילה שנבנה באמצעות Unreal Engine 5.

הדיווחים האחרונים אודות משחק זה טוענים כי Tomb Raider הבא יהיה משחק עולם פתוח ויתרחש בהודו, ולראשונה בסדה, לארה תתנייד על גבי אופנוע.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות