ברייקינג

Tomb Raider הבא יהיה משחק עולם פתוח ויתרחש בהודו. ללארה יש אופנוע (שמועה)

עברו יותר משנתיים מאז הכריזה Crystal Dynamics על המשחק הבא בסדרת טומב ריידר (Tomb Raider). מה שידוע עליו עד כה זה שהוא מפותח על מנוע Unreal Engine 5 במקום Foundation Engine של האולפן, ושהוא יופץ על ידי אמזון, שרכשה את הזיכיון של לארה קרופט בתחילת שנה שעברה.

כעת, מדליף בשם V Scooper, שיש לו רקורד הגון אבל מעולם הקולנוע, קיבל לטענתו מידע על כמה פרטים מעניינים בנוגע ל'טומב ריידר' הבא.

לפי V Scooper, הכותר החדש של Tomb Raider יהיה משחק בעולם פתוח ועלילתו תתרחש בהודו. לארה תשוטט באזורים העצומים של הודו רכובה על אופנוע.

המשחק לטענתו ישוחרר תוך פחות משנה אם הכל ילך כמתוכנן, ויש לו גם תיאור מסגרת של העלילה:

אסון טבע פוגע בצפון הודו וחושף את חורבותיו וחפציו של הקיסר העתיק אשוקה (Ashoka). לארה מתחרה אסטרטגית מול אגודת שודדים ויריבים אחרים על השרידים החזקים האלה. אגודת השודדים שואבת השראה מלארה ועשויות להיות להן כמה אג'נדות הפוכות.

לארה קרופט תמונת אילסטרוציה ליד אופנוע
לארה קרופט תרכב על אופנוע במשחק הבא (תמונה: V Scooper)

סקופר הדגיש תכונה חדשה המבוססת על גיוס צוותים ובני ברית כדי לסייע ללארה אסטרטגית במשימותיה להביס יריבים. יש גם אזכור על אפשרות לחימה חדשה ולא קטלנית.

באשר לחלון השחרור, הוא מדבר על השקה לא רחוקה, תוך שנה. זה מסתדר עם טענתו של מדליף נוסף בשם מילר רוס שאמר לפני זמן מה ש-Tomb Raider נמצא בפיתוח הרבה יותר זמן ממה שרוב האנשים מאמינים וישוחרר הרבה לפני Perfect Dark (הפרויקט השני Crystal Dynamics).

אם זה נכון, יש סיכוי גבוה שנקבל חשיפה במהלך 'פסטיבל משחקי הקיץ' (Summer Game Fest) של ג'ף קיגלי. אירוע זה יתקיים בעוד קצת יותר מחודש, ביום שישי, 7 ביוני, בשידור חי מתיאטרון YouTube בלוס אנג'לס.

עברו שש שנים כמעט מאז שוחרר Shadow of the Tomb Raider, המשחק האחרון בסדרת 'טומב ריידר' שזכה להצלחה ועד דצמבר 2021, מכר 8.9 מיליון יחידות. משחק זה פותח על ידי Eidos-Montréal ועלילתו התרחשה 3 שנים לאחר אירועי Rise of the Tomb Raider.

לארה קרופט נבחרה לאחרונה לדמות הכי אייקונית בהיסטוריה של הגיימינג, כך על פי סקר שערך ארגון BAFTA.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות